You are currently viewing Ogłaszamy start naszego najnowszego projektu Erasmus+ o numerze 2023-1-PL01-KA121-SCH-000127631!

Ogłaszamy start naszego najnowszego projektu Erasmus+ o numerze 2023-1-PL01-KA121-SCH-000127631!

Już w marcu 2024 roku, uczniowie z naszej szkoły wyruszą na edukacyjną wyprawę do urokliwej Grecji, gdzie przez dwa pełne tygodnie będą mogli zgłębiać tajniki międzynarodowej wiedzy i kultury.
Cel Projektu: Nasza misja to wszechstronny rozwój kompetencji kluczowych naszych uczniów. Chcemy nie tylko wzbogacić ich wiedzę, ale także otworzyć przed nimi nowe horyzonty możliwości edukacyjnych i zawodowych.
Korzyści: Udział w projekcie Erasmus+ to nie tylko znaczący krok w kierunku rozwoju osobistego i zawodowego każdego uczestnika, ale także szansa na wzmocnienie pozycji naszej szkoły na edukacyjnej mapie Europy.
Co Nas Czeka: Uczniowie będą uczestniczyć w zorganizowanym programie merytorycznym, który odbędzie się w szkole partnerskiej w Grecji. Program obejmie nie tylko zajęcia teoretyczne, ale również warsztaty, zajęcia w terenie oraz spotkania – wszystko w języku angielskim. Dodatkowo, dwa dni poświęcone będą na eksplorację kultury i zabytków Riwiery Olimpijskiej.
Brzmi dobrze?
Pewnie, że tak!
Śledźcie na bieżąco informacje – niebawem ruszamy z rekrutacją do projektu!