You are currently viewing Mikołajki 2023

Mikołajki 2023

Mikołajki już za nami. Trzeba przyznać, że impreza była bardzo udana i długo jeszcze będziemy ją wspominać z sentymentem. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, wspomagani przez wielu życzliwych, zadbali o wyjątkową dekorację oraz ciepłą atmosferę i oprawę muzyczną. Wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy obsługi mieli szansę na spotkanie z Mikołajem i niezwykłe uroczymi śnieżynkami. Każdy, kto był grzeczny przez cały rok, otrzymał pyszny upominek i mógł liczyć na pamiątkowe zdjęcie. Nie obyło się także bez klasowych sesji fotograficznych. Należy dodać, iż mikołajkowym atrakcjom towarzyszyły niepowtarzalne aromaty, które zafundowały nam najmłodsi. Uczniowie klasy 2 a i 2 b robili w towarzystwie mam smakowite chatki z piernika, a pierwszaki piekli puszyste muffiny.

Od samego rana wielkim zainteresowaniem cieszył się Kiermasz Świąteczny. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Dyrekcji ZSO, rodzicom, dzieciom, nauczycielom, pracownikom obsługi za pomoc i wsparcie okazane naszej inicjatywie.

 Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami