You are currently viewing Nowa sala językowa do nauki języków obcych w naszej szkole

Nowa sala językowa do nauki języków obcych w naszej szkole

Sala językowa w czasie wakacji przeszła transformację, przekształcając się w nowoczesną pracownię ze stanowiskami do słuchania indywidualnego i wspólnego, profesjonalnym nagłośnieniem i sprzętem audiowizualnym!
Laboratorium językowe MENTOR daje wiele niezwykłych możliwości podczas nauki języków obcych- umożliwia swobodny, głośny trening wymowy poprzez dialogi, zapewnia komfort nauki pozwalając wszystkim uczniom na zsynchronizowaną pracę w parach lub grupach, pracę indywidualną ucznia z podsłuchem własnym, czy rejestrację audio wybranego ucznia lub grupy! Możliwości jest wiele! Wszystkie sprzyjają skupieniu oraz mobilizują do nauki, a co więcej- ergonomiczne siedziska pomagają w utrzymaniu właściwej postawy ciała.
Co najważniejsze, sala w nowej odsłonie jest miejscem, które skutecznie przyciąga naszych uczniów swoim klimatem, a zastosowanie nowoczesnych urządzeń zachęca ich do nauki języków obcych!