You are currently viewing 11 LISTOPADA – NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

11 LISTOPADA – NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości w tym roku przygotowali dla całej społeczności naszej szkoły uczniowie klas: IVa, IVb oraz VII pod opieką swoich Wychowawców – p. Agnieszki Łagody, p. Janusza Dudzińskiego, p. Ewy Ścisłowskiej oraz Nauczycieli – p. Marioli Kuźmy i p. Natalii Załuckiej. Nad nagłośnieniem czuwała p. Agnieszka Kłujszo-Juścikowska. Było bardzo uroczyście, a program artystyczny nie tylko przypomniał naszą trudną drogę do niepodległości, ale również wywołał chwilę zadumy i prawdziwego wzruszenia. 

Uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości stały się doskonałą okazją do wręczenia nagród Laureatom kolejnej już edycji szkolnego konkursu literackiego 🇵🇱”Strofy o Ojczyźnie” 🇵🇱 Jury konkursowe w składzie : p. Katarzyna Frączak-Bartuszek, p. Beata Kotlarz oraz p. Anna Haraśna dokonało rozstrzygnięcia i mamy Laureatów!

I miejsce – Igor Dudziński kl. VIII

II miejsce – Gabriela Kaczor kl. V

III miejsce – Szymon Małek kl. VIII

Wyróżnieni zostali natomiast:
Julia Kowalska kl. V
Maja Podogrodzka kl. VI
Adam Wrzesiński kl. V


Gratulujemy!