You are currently viewing Memoriał Pawła Pajewskiego w Piłkę Siatkową

Memoriał Pawła Pajewskiego w Piłkę Siatkową

I Memoriał Pawła Pajewskiego w piłkę siatkową odbył się w dniach 3-4 czerwca 2023 roku i przyciągnął tłumy zawodników oraz kibiców piłki siatkowej. W sobotę dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Kilińskiego w Mogielnicy pani Małgorzata Tabor uroczyście otworzyła turniej piłki siatkowej. Nasza hala pękała w szwach. Bardzo dużo osób postanowiło uczcić swym udziałem w memoriale pamięć o śp. Pawle Pajewskim.

Nie zabrakło byłych uczniów, kolegów, znajomych i przyjaciół Pawła.  Było bardzo aktywnie i sportowo, tak jak On by tego chciał.

W niedzielę odbyły się finałowe rozgrywki oraz podsumowanie turnieju, wręczenie pucharów i statuetek dla najlepszych zawodników. Medale oraz puchary wręczał Prezes Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej pan Jarosław Miałkowski oraz dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Mogielnicy pani Małgorzata Tabor.