You are currently viewing Uroczyste otwarcie naszej EKOPRACOWNI

Uroczyste otwarcie naszej EKOPRACOWNI

20 lutego w ZSO im. Jana Kilińskiego w Mogielnicy otwarto nową ekopracownię.
Dzięki wsparciu Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie jedna z naszych sal przeszła niezwykłą metamorfozę. Została także wyposażona w specjalistyczny sprzęt edukacyjny i nowoczesne pomoce dydaktyczne. 
Dzisiaj miało miejsce oficjalne otwarcie ekopracowni i symboliczne przecięcie wstęgi.🌳 Wśród gości zaproszonych na uroczystość znaleźli się: Radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego – p. Leszek Przybytniak, Burmistrz Gminy i Miasta Mogielnica – p. Sławomir Chmielewski, Radny Rady Powiatu Grójeckiego, Dyrektor MGOK-u i BS w Mogielnicy – p. Robert Lipiec, ks. Grzegorz Wolski – Proboszcz Parafii pw. Świętego Floriana Męczennika w Mogielnicy, Przewodnicząca Rady Rodziców – p. Marta Gwiazda oraz przedstawiciele mediów.
Inaugurację prowadziła Dyrektor ZSO – p. Małgorzata Tabor. Uczniów, którzy dokonali profesjonalnej prezentacji ekopracowni, przygotowała p. Anna Frasońska.
Wierzymy, że nasi uczniowie doskonale wykorzystają nowe możliwości, wzbogacą wiedzę przyrodniczą, a także rozwiną swoją świadomość ekologiczną.
 
Zapraszamy na film z uroczystego otwarcia naszej ekopracowni.💚 Serdecznie dziękujemy Mazowiecka TV za obecność.❤️