You are currently viewing Uroczyste rozpoczęcie nowego Roku Szkolnego 2023/2024

Uroczyste rozpoczęcie nowego Roku Szkolnego 2023/2024

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024 za nami! 🙂 Po mszy świętej w kościele parafialnym społeczność Zespołu Szkół Ogólnokształcących zgromadziła się w szkolnym holu, by wspólnie uczcić ten szczególny dzień. Pani dyrektor Małgorzata Tabor powitała wszystkich zebranych – uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli i zaproszonych gości, złożyła również serdeczne życzenia powodzenia i realizacji wszystkich szkolnych planów i zamierzeń. 🙂
Niech ten nowy rok szkolny 2023/24 będzie dobry dla nas wszystkich! Zdobywajmy nową wiedzę i umiejętności, realizujmy swoje pasje, poszerzajmy horyzonty, otaczajmy się fajnymi, mądrymi i wartościowymi ludźmi. Pielęgnujmy wartości i przyjaźnie. Z radością i dobrą energią, z optymizmem patrzmy na nadchodzące miesiące wspólnej pracy, nauki i zabawy!