You are currently viewing Mikołajkowa wyprawa do Warszawy

Mikołajkowa wyprawa do Warszawy

12 grudnia uczniowie klas I-III LO oraz przedstawiciele kl. I Szkoły Branżowej i kl. 8 SP wyruszyli na mikołajkową wyprawę do Warszawy. Wielką przyjemność sprawiła nam wizyta w kręgielni, gdzie doskonaliliśmy nasze umiejętności pod okiem sympatycznych panów instruktorów. Po rozgrywkach sportowych przyszedł czas na posiłek, a następnie na seans filmowy w kinie Helios. Wybraliśmy najnowszy film Ridleya Scotta pt. „Napoleon”. Szczególnie zachwyciły nas, ukazane z wielkim rozmachem, sceny batalistyczne. Przed opuszczeniem stolicy udaliśmy się jeszcze do Wilanowa na magiczny spacer po Królewskim Ogrodzie Światła. Trzeba przyznać, że to był dzień pełen wrażeń od rana do wieczora.

Dziękujemy naszym opiekunkom: p. Annie Haraśnej, p. Beacie Kotlarz i p. Edycie Mydłowskiej.