You are currently viewing Lekcja geografii w Centrum Rozpoznania i Wsparcia Walki Radioelektronicznej w Grójcu

Lekcja geografii w Centrum Rozpoznania i Wsparcia Walki Radioelektronicznej w Grójcu

11 grudnia uczniowie klas II i III LO – pod opieką p. Ewy Blus i p. Wioletty Oziemskiej – udali się do Centrum Rozpoznania i Wsparcia Walki Radioelektronicznej w Grójcu. Celem wyjazdu było przede wszystkim poszerzenie wiedzy i umiejętności geograficznych młodzieży. Licealiści dowiedzieli się także, w jaki sposób należy się zachowywać w sytuacjach nietypowych. Zajęcia dotyczyły teorii terenoznawstwa i topografii wojskowej.  Uczniowie uczyli się, jak czytać mapy wojskowe.  Mieli również okazję zastosować zdobyte umiejętności w praktyce.

Dziękujemy bardzo CRiWWR w Grójcu za te niezwykle cenne zajęcia.