You are currently viewing Stypendium Starosty Powiatu Grójeckiego

Stypendium Starosty Powiatu Grójeckiego

19 września nasi licealiści uczestniczyli w ważnej uroczystości, podczas której najlepszym uczniom zostały wręczone stypendia za bardzo dobre wyniki w nauce w roku szkolnym 2022/2023. Beneficjenci odebrali nagrody z rąk Starosty Grójeckiego Krzysztofa Ambroziaka, Wicestarosty Jolanty Sitarek oraz Radnego Powiatu Grójeckiego i Przewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji Roberta Lipca. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością również Burmistrz Gminy i Miasta Mogielnica Sławomir Chmielewski.
Stypendium to wyróżnienie, nagroda, sukces, dzięki którym młodzież może uwierzyć w swoje możliwości i kompetencje. Gratulujemy wszystkim stypendystom i dziękujemy za wsparcie i docenienie osiągnięć naszych uczniów.
Na tę uroczystość nasza utalentowana licealistka przygotowała miłą niespodziankę, własnoręcznie wykonany portret Pana Starosty Krzysztofa Ambroziaka.