You are currently viewing Mistrzowie Energii

Mistrzowie Energii

Uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do inicjatywy ekologicznej pod hasłem „Mistrzowie Energii”, która miała na celu zwiększenie wiedzy uczniów, nauczycieli i rodziców na temat oszczędzania energii oraz promowanie zdrowych cyfrowych nawyków.

Uczniowie wzięli udział w ciekawych lekcjach przyrody, fizykii techniki, podczas których poznali zagadnienia dotyczące wytwarzania i produkcji prądu elektrycznego. Atrakcją tych zajęć były doświadczenia wykonane przez uczniów pod kierunkiem nauczycieli. Zainteresowaniem cieszyła się także wystawa prac plastycznych oraz modeli technicznych przygotowanych przez uczniów. Ponadto w szkole odbył się konkurs, którego zadania polegały na wykonaniu plakatów promujących oszczędzanie energii. W ramach konkursu powstały też ciekawe filmiki nakręcone przez uczniów.

Poniżej prezentujemy galerię prac naszych Mistrzów Energii!