You are currently viewing IV Powiatowy Konkurs Czytelniczy z języka angielskiego- konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych

IV Powiatowy Konkurs Czytelniczy z języka angielskiego- konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych

W imieniu  Dyrekcji oraz nauczycieli języka angielskiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Kilińskiego w Mogielnicy serdecznie zapraszamy do udziału w IV edycji Powiatowego Konkursu Czytelniczego 2022r. w języku angielskim. 
 
Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych / ponadgimnazjalnych (liceum, technikum, szkoły branżowej) z terenu powiatu grójeckiego. Składa się z dwóch etapów- etapu I szkolnego – przeprowadzonego w każdej ze szkół zgłoszonych do Konkursu,  oraz etapu II- finałowego, przeprowadzonego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Jana Kilińskiego przy ul. Nowomiejskiej 1 w Mogielnicy.
 
Termin zgłoszeń oraz informacje szczegółowe wraz z opisem konkursu znajdują się w regulaminie. 

Czekamy na zgłoszenia! 🙂