You are currently viewing Ślubowanie uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej

Ślubowanie uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej

10 listopada 2022 roku nastąpił wielki dzień dla trzydziestu czterech uczniów klas pierwszych Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Mogielnicy. Odświętnie ubrani stawili się gotowi do uczestnictwa w jakże ważnej w ich życiu ceremonii pasowania na uczniów naszej szkoły.

Uroczystość ta nie tylko uczyniła z nich pełnoprawnych członków naszej szkolnej społeczności, ale zobowiązała do godnego jej reprezentowania oraz przestrzegania ustalonych zasad. Nasi bohaterowie choć zdenerwowani, wspomagani przez wychowawczynie oraz kolegów ze starszych klas stanęli na wysokości zadania. Prezentując się we wspaniałym, a jednocześnie wesołym programie artystycznym, udowodnili, że są godni miana ucznia.

Serdecznie gratulujemy wszystkim PIERWSZAKOM  i życzymy sukcesów w nauce!