You are currently viewing Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

24 czerwca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej, która była zwieńczeniem wyjątkowego roku szkolnego.

25 czerwca przedszkolaki, uczniowie szkoły podstawowej i liceum odebrali świadectwa, nagrody, wyróżnienia i dyplomy z rąk wychowawców w obecności dyrekcji – p. Małgorzata Tabor i p. Urszuli Tomali-Kujat, nauczycieli oraz delegacji rodziców.

Uczniowie klas ósmych pięknie pożegnali się z całą naszą szkolną społecznością. Słowa podziękowania i wdzięczności skierowali pod adresem Dyrekcji, Wychowawcy, Nauczycieli i Pracowników szkoły. Z tej okazji padło wiele pięknych i mądrych słów pełnych wzajemnej życzliwości i serdecznych życzeń.

Przeżyliśmy trudny rok szkolny, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia i nauczyciela. Miejmy nadzieję, że kolejne lata okażą się łaskawsze i będziemy mogli uczęszczać do szkoły stacjonarnie, rozwijać swoje zainteresowania, cieszyć się towarzystwem kolegów i koleżanek z klasy.
Niezwykle cieszy fakt, iż liczna grupa uczniów uzyskała świetne wyniki w nauce. Wychowawcy wręczyli wiele świadectw z wyróżnieniem, nagród za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.

Życzymy wszystkim uczniom naszej szkoły nauczycielom oraz innym pracownikom wspaniałych, pełnych niezapomnianych wrażeń wakacji!

25 czerwca to także ostatni dzień pracy w ZSO p. Bogdana Sawickiego, który przez lata nie tylko przekazywał nam wiedzę, ale służył także radą i pomocą w każdej chwili. Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość. Dziękujemy za wszystko Panie Profesorze! Życzymy zdrowia i czasu na realizację swoich pasji.