Turniej Wiedzy Pożarniczej

W eliminacjach szkolnych Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” zwyciężyli uczniowie Szkoły Podstawowej miejsce pierwsze: Ksawery Koperski, miejsce drugie: Natalia Lichowska, miejsce trzecie: Marcin Kępka i Igor Gałkowski, natomiast w Liceum miejsce pierwsze: Maria Kosatka, miejsce drugie: Zofia Kosatka, miejsce trzecie: Weronika Sikorska. Wymienieni uczniowie reprezentowali naszą szkołę 03.02.2020r. w eliminacjach gminnych konkursu. 

 Ksawery Koperski zdobył trzecie miejsce w kategorii: Szkoły Podstawowe. Weronika Sikorska zdobyła trzecie miejsce w kategorii: Szkoły Średnie.

Maria Kosatka zajęła miejsce pierwsze i Zofia Kosatka zajęła miejsce drugie w kategorii Szkoły Średnie, zdobyte miejsca kwalifikują nasze uczennice do reprezentowania naszej gminy w eliminacjach powiatowych w Grójcu. Życzymy powodzenia.