You are currently viewing Projekt edukacyjny BohaterOn

Projekt edukacyjny BohaterOn

Uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Kilińskiego w Mogielnicy już kolejny raz wzięli udział w realizacji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego BohaterOn. Akcja ta służy upamiętnieniu i uhonorowaniu uczestników Powstania Warszawskiego. To promocja patriotycznych postaw i tożsamości narodowej. Tradycyjnie na podsumowanie projektu zamieściliśmy wpis na portalu dumnizpowstancow.pl- wirtualnym miejscu pamięci o Powstańcach i Powstaniu. Jeśli chcecie zobaczyć nasz wpis na mapie projektu, kliknijcie w poniższy link: https://wpis.dumnizpowstancow.pl/mapa?id=9aa921a5-18d0-4520-9cc0-c00d7526a540

W tym roku organizatorzy przygotowali dla uczestników wyjątkową niespodziankę – grę edukacyjną „Cenzura”, którą będziemy mogli wykorzystać na lekcjach oraz na zajęciach dodatkowych. Nasze egzemplarze dotarły właśnie do szkoły razem z dyplomami i podziękowaniami za udział w projekcie.

Koordynatorkami projektu były panie: Anna Haraśna i Beata Kotlarz