You are currently viewing Mikołajkowa wycieczka klas 4 i 6 SP

Mikołajkowa wycieczka klas 4 i 6 SP

13 grudnia uczniowie klas 4, 6a i 6b szkoły podstawowej wraz z opiekunami- p. Lidią Kosatką, p. Agnieszką Łagodą i p. Januszem Dudzińskim udali się do Warszawy na mikołajkową wycieczkę.

Pierwszym punktem było Muzeum Sportu i Turystyki. Spędzony tam czas pozwolił uczestnikom wyjazdu pogłębić zainteresowanie sportem, turystyką oraz ideami olimpijskimi, a podczas lekcji muzealnej usłyszeć wiele niezwykle ciekawych treści, nawiązujących do historii, jak i bieżących wydarzeń sportowych. Największe wrażenie zrobiły na uczniach eksponaty- oryginalne medale olimpijskie, czy sprzęt sportowy sprzed lat!

Po garści informacji przyszedł czas na sport w praktyce. Grupa udała się do Parku trampolin, gdzie uczniowie mogli skorzystać z wielu atrakcji i połączyć przyjemne z pożytecznym.

Ostatnim puntem było kino. Uczestnicy wycieczki obejrzeli, w dodatku przedpremierowo!, film pod tytułem „Wonka”, którego inspiracją był niezwykły bohater „Charliego i fabryki czekolady”, znanej książki dla dzieci autorstwa Roalda Dahla. Ten niesamowity film fantasy bardzo przypadł wszystkim do gustu! Polecamy!

Wszyscy jednogłoście przyznali, że była to niezwykle ispirująca wycieczka!