You are currently viewing PIELGRZYMKA KLAS CZWARTYCH SZKOŁY PODSTAWOWEJ NA JASNĄ GÓRĘ

PIELGRZYMKA KLAS CZWARTYCH SZKOŁY PODSTAWOWEJ NA JASNĄ GÓRĘ

W rocznicę Pierwszej Komunii Świętej uczniowie klas czwartych szkoły podstawowej wraz z rodzicami, ks. Marcinem Korzeniowskim, wychowawcami: p. Agnieszką Łagodą i p. Januszem Dudzińskim, a także p. Ewą Jaworską wyruszyli na autokarową pielgrzymkę na Jasną Górę. Jej głównym celem był udział we Mszy św. w kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej. To tu pielgrzymujący przynoszą swoje intencje. Tak było także i tym razem.

Po mszy i wspólnej modlitwie uczestnicy pielgrzymki spędzili czas na zwiedzaniu tego niezwykłego miejsca, czemu towarzyszyła piękna słoneczna pogoda.

Następnie podróżnicy – pełni duchowych przeżyć – udali się w drogę powrotną. Przyjemnym akcentem okazał się… pyszny posiłek.

Dziękujemy ks. Marcinowi za zorganizowanie wyjazdu, a nauczycielom i rodzicom za opiekę i miłe towarzystwo