You are currently viewing Targi edukacyjne

Targi edukacyjne

Nasza szkoła- Twoja przyszłość to hasło, które towarzyszyło reprezentantom naszej szkoły podczas Targów Edukacyjnych w Grójcu. Targi te odbyły się 26 kwietnia w hali sportowej Spartakus. Tam też udali się Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami.

Targi Edukacyjne to miejsce, gdzie młodzi ludzie, szczególnie ósmoklasiści, oraz ich rodzice zapoznać się mogli z ofertą szkół ponadpodstawowych z naszego regionu i uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące wyboru dalszej ścieżki kształcenia.

Mamy nadzieję, że obecność na targach, zaproszenie do naszego stoiska i przedstawienie bogatej oferty Liceum Ogólnokształcącego w Mogielnicy oraz oferty szkoły branżowej, ułatwi obecnym ósmoklasistom podjęcie decyzji o wyborze naszej szkoły jako dalszego kroku w swoją przyszłość.