You are currently viewing Dzień Dziecka – Święto Szkoły – Dzień Patrona – Szkolny Dzień Sportu

Dzień Dziecka – Święto Szkoły – Dzień Patrona – Szkolny Dzień Sportu

Tegoroczne Święto Szkoły obchodziliśmy niezwykle radośnie.  Już rano barwny korowód uczniów, nauczycieli i rodziców udał się na kompleks rekreacyjno-sportowy, aby rozpocząć zabawę od wspólnego tańca.

Następnie każda klasa wraz z wychowawcą znalazła dla siebie wygodne miejsce i rozpoczęła grillowanie. Wszystkie dzieci – od przedszkolaków po licealistów – były zafascynowane przygotowanymi dla nich atrakcjami.

Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz sprzętu wojskowego oraz strażackiego.  Nasi umundurowani goście z ciepłym uśmiechem odpowiadali na pytania zadawane przez uczniów.  Jedni oglądali od środka wóz strażacki i jego bogate wyposażenie, drudzy mierzyli wojskowe hełmy oraz patrzyli na świat przez specjalistyczną lornetkę.

Nie sposób było się nudzić. Naprawdę!

Miłośnicy sportu uczestniczyli w  zawodach sportowych, grali w piłkę nożną, rzucali do kosza itd.  Chętni mogli poszaleć pod opieką pań na dmuchańcach albo poprosić o kolorowy warkoczyk we włosach.  Starsi znaleźli nawet chwilę na kilka stron ulubionej lektury. Warto dodać, iż dla wszystkich dzieci wystarczyło popcornu, napojów oraz waty cukrowej.  Ale było super!!!

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji Szkoły za wsparcie podczas organizacji tej pięknej imprezy, a nauczycielom wychowania fizycznego za przygotowanie i przeprowadzenie sportowych zmagań.  Dziękujemy bardzo Radzie Rodziców – z p. Martą Gwiazdą na czele – za zapewnienie atrakcji, które sprawiły dzieciom niezwykłą radość.  Gorąco dziękujemy wspaniałym i cierpliwym strażakom oraz żołnierzom.  Dziękujemy rodzicom, a także nauczycielom za nieocenioną pomoc i zapewnienie uczniom bezpieczeństwa.

Dziękujemy przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami za czuwanie nad przebiegiem dzisiejszego Święta Szkoły i Dzieci.