You are currently viewing 233 rocznica uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja

233 rocznica uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja

Delegacja Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Kilińskiego w Mogielnicy – p. Dyrektor Aldona Omen-Wrzesińska, przedstawiciele SU wraz z opiekunami oraz grono uczniów, nauczycieli i rodziców – uczestniczyła dziś w gminnych obchodach 233. rocznicy uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja. 🇵🇱🇵🇱 🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱
Ciekawym przeżyciem okazała się inscenizacja historyczna, którą przygotowali uczniowie i nauczyciele PSP w Borowem.🇵🇱🇵🇱 🇵🇱Organizatorzy uroczystości wprowadzili zebranych w sali MGOK-u w podniosły nastrój. 🇵🇱🇵🇱 🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱
Zgodnie z wieloletnią tradycją przedstawiciele naszej szkoły złożyli symboliczne wiązanki kwiatów pod pomnikami poległych w walce o wolność, a następnie udali się na Mszę Świętą w intencji Ojczyzny.