You are currently viewing Pożegnanie Uczniów klas czwartych naszego liceum

Pożegnanie Uczniów klas czwartych naszego liceum

Pożegnanie Uczniów klas czwartych naszego liceum to wydarzenie wpisane do kalendarza każdego kolejnego roku szkolnego, ale nie zmienia to faktu, że za każdym razem jest to w naszej szkole dzień szczególnie ważny. Tak było również dzisiaj – wręczenie świadectw ukończenia Publiczne Liceum Ogólnokształcące w ZSO Mogielnica tegorocznym Maturzystom przyniosło nam wiele chwil pełnych wzruszenia. Wróciliśmy wspomnieniami do minionych czterech lat wspólnej nauki, zabawy i pracy, wybiegliśmy myślami w przyszłość, życząc naszym Absolwentom nie tylko powodzenia na maturze, ale również sukcesów w dorosłym życiu, spełnienia wszystkich marzeń, zrealizowania planów, odnalezienia własnej szczęśliwej drogi. Mamy nadzieję, że te wspólnie spędzone w murach naszej szkoły lata będą dla nas wszystkich miłym, ciepłym wspomnieniem i okazją do uśmiechu.

Będziemy o Was myśleć i pamiętać, trzymamy kciuki za Wasze dalsze życiowe sukcesy, których początkiem niech będzie pomyślnie zdana matura. Powodzenia i do zobaczenia na ścieżkach życia!