You are currently viewing Powiatowy Turniej Służb Mundurowych w Piłce Siatkowej

Powiatowy Turniej Służb Mundurowych w Piłce Siatkowej

Nasza hala sportowa stała się areną niezwykłych zmagań sportowych, ponieważ gościliśmy uczestników Powiatowego Turnieju Służb Mundurowych w Piłce Siatkowej. Niezwykle emocjonujące rozgrywki dostarczyły nam wspaniałych sportowych wrażeń i wyłoniły Zwycięzców:

  • Centrum Rozpoznania i Wsparcia Walki Radioelektronicznej im. gen. bryg. Jana Kowalewskiego
  • Państwowa Straż Pożarna w Grójcu
  • Areszt Śledczy w Grójcu

W turnieju uczestniczyły również drużyny reprezentujące:

  • Batalion Lekkiej Piechoty w Nowym Mieście nad Pilicą
  • Komendę Powiatową Policji w Grójcu
  • Ochotniczą Straż Pożarną z Powiatu Grójeckiego
  • Straż Graniczną z Lesznowoli
  • Nadleśnictwo Grójec

Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy! Cieszymy się bardzo, że nasza wspaniała hala sportowa mogła gościć w swoich progach tak znakomitych Gości i jednocześnie – miłośników sportu. Mamy nadzieję, że dzisiejsze rozgrywki dostarczyły wszystkim niezapomnianych wrażeń, stając się nie tylko fantastycznym wydarzeniem sportowym, ale również inspiracją dla naszych uczniów i kolejnym krokiem na drodze naszej współpracy. Organizatorom dzisiejszego turnieju dziękujemy za zaufanie i – zapraszamy ponownie!