You are currently viewing Dzień Otwarty w ZSO już za nami

Dzień Otwarty w ZSO już za nami

Cieszymy się, że odwiedziło nas liczne grono ósmoklasistów wraz opiekunami. Młodzi ludzie bardzo chętnie zwiedzili budynek i wzięli udział w przygotowanych dla nich atrakcjach. Wyjątkowo ciekawa oferta szkoły oraz stoiska tematyczne i pyszne degustacje spotkały się z dużym zainteresowaniem. Nasi uczniowie – Samorząd Uczniowski, przedstawiciele poszczególnych klas i nauczyciele spisali się na medal. Warto podkreślić ich otwartość, profesjonalizm i zaangażowanie. A wszystko okraszone szczerym uśmiechem. To był naprawdę piękny dzień. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zadbali o ciepłą atmosferę spotkania. Dziękujemy przedstawicielom PPSP w Grójcu za wspaniały pokaz, jak również cierpliwość i słowa otuchy. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie Rady Rodziców oraz niepowtarzalne ciasteczka upieczone przez nasze panie kucharki. Gorąco dziękujemy za ciasto i inne smakołyki przygotowane przez dzieci, rodziców i nauczycieli.

Szczególnie dziękujemy także Wam, Drodzy Goście, za to, że spędziliście z nami ten czas i zapoznaliście się z ofertą edukacyjną naszej szkoły. Czekamy na Was! Pamiętajcie, że ZSO TO JEST TO! Do zobaczenia wkrótce!