You are currently viewing Walentynkowy Bal Karnawałowy

Walentynkowy Bal Karnawałowy

Walentynkowy Bal Karnawałowy okazał się wyjątkowo radosną szkolną imprezą. Serdecznie dziękujemy wszystkim, dzięki którym nasze dzieci i młodzież mogły spędzić czas na wspólnej zabawie. Każdy znalazł dziś coś dla siebie. Miłośnicy tańca pląsali  w rytm popularnych przebojów. Zainteresowani zdrową rywalizacją, odnaleźli się w dowcipnych konkursach.Odkrywcy tajemnic, poszukiwali imienia przyszłej sympatii.Wszyscy uczniowie z radością korzystali z Videobudki. Było naprawdę super, o czym świadczą uśmiechnięte buzie starszych i młodszych uczestników balu.
Dziękujemy Dyrekcji Szkoły za wsparcie w organizacji imprezy,  a także Radzie Rodziców za balonowe dekoracje,słodki poczęstunek, atrakcyjną niespodziankę oraz obecność. Podziękowania należą się również naszym Nauczycielom, którzy, jak zawsze, patrzyli na nas łaskawym okiem.