You are currently viewing Studniówka 2024

Studniówka 2024

Studniówka to wyjątkowa uroczystość, która już tradycyjnie wpisana jest do kalendarza naszego Liceum. Cieszymy się ogromnie, że również w tym roku społeczność naszej szkoły miała okazję wziąć udział w tym fantastycznym wydarzeniu. Niezwykle dostojny polonez, otwierający program artystyczny, wprowadził nas w uroczysty nastrój. Kolejne, przygotowane przez maturzystów również pod opieką p. Janusza Dudzińskiego układy choreograficzne stworzyły atmosferę prawdziwego balu, spotęgowaną przez skłaniające do refleksji fragmenty prozatorskie i liryczne. Scenka prezentująca umiejętności sportowe chłopców upewniła nas, że to będzie wieczór pełen uśmiechu, radości i wspólnej zabawy. Nad wszystkim czuwały uważne Panie Wychowawczynie – p. Mirosława Koperska oraz p. Dorota Krynicka, którym zawdzięczamy, że ten wyjątkowy wieczór rozpoczął się i przebiegał w sposób naprawdę wyjątkowy. Dziękujemy również Rodzicom naszych Maturzystów, dzięki którym realizacja Balu Studniówkowego 2024 okazała się możliwa i odbyła się tak pięknie i uroczyście.

Nie zabrakło oczywiście wzruszających wspomnień, płynących z serca podziękowań i serdecznych życzeń, złożonych tegorocznym Maturzystom przez Panią Dyrektor Małgorzatę Tabor oraz Pana Burmistrza Sławomira Chmielewskiego.

To był naprawdę wyjątkowy wieczór, który na długo pozostanie w naszej pamięci!