You are currently viewing Andrzejki klas 4-8 SP oraz I-IV LO. Otrzęsiny klas pierwszych.

Andrzejki klas 4-8 SP oraz I-IV LO. Otrzęsiny klas pierwszych.

Tegoroczny Bal Andrzejkowy obfitował w liczne atrakcje. Dużym zainteresowaniem cieszyły się przygotowane przez Samorząd Uczniowski wróżby. Już od samego rana tajemnicza Aida przepowiadała przyszłość, zaglądając w głąb szklanej kuli. Powodzenie miały także ciasteczka z wróżbą i inne andrzejkowe zabawy. O 17:00 rozpoczęła się dyskoteka, której częścią stały się Otrzęsiny Pierwszoroczniaków.;-)

Taniec urozmaiciły więc pełne humoru konkursy, zorganizowane przez uczniów klas II i III liceum. Po zakończeniu ostatniej konkurencji pierwszoklasiści zostali ogłoszeni pełnoprawnymi członkami naszej szkolnej braci. Otrzymali także pamiątkowe dyplomy, które w ich imieniu odebrali wychowawcy.

Młodzież bawiła się w rytm znanych przebojów do 21:00. Serdecznie dziękujemy p. Adamowi Kępce za muzyczną oprawę balu, pomoc w prowadzeniu konkursów oraz stworzenie miłej atmosfery. Dziękujemy wszystkim pedagogom, którzy zechcieli poświęcić swój czas, aby zapewnić nam świetną zabawę i bezpieczeństwo.