You are currently viewing Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Zakończenie roku szkolnego 2022/23 połączone z uroczystym pożegnaniem uczniów klasy ósmej – już Absolwentów naszej szkoły, przyniosło całej społeczności szkolnej mnóstwo emocji. Duma z tak licznych osiągnięć naszych Uczniów i radość z powodu rozpoczynających się wakacji przeplatała się dzisiaj z odrobiną smutku i nostalgii, że oto kolejny rocznik opuszcza mury naszej szkoły. To był dzień pełen wrażeń, wzruszających wspomnień, dobrych słów i serdecznych życzeń. Zabieramy dziś ze sobą nie tylko świadectwa, dyplomy i nagrody, ale również ogrom dobrej energii, która będzie nam towarzyszyła przez najbliższe wakacyjne tygodnie , oby pełne słońca, uśmiechu i bezpiecznej zabawy!