You are currently viewing Budżet Obywatelski Mazowsza. Od piątku głosujemy!!!

Budżet Obywatelski Mazowsza. Od piątku głosujemy!!!

ZSO w Mogielnicy przeszło eliminacje w Budżecie Obywatelskim Mazowsza! Walczymy o 114 500 zł na realizację działań w ramach projektu à KREATYWNI – TO INTELIGENTNI, KTÓRZY DOBRZE SIĘ BAWIĄ. WARSZTATY EKOLOGICZNE DLA DZIECI I DOROSŁYCH.

Kilka słów o projekcie: Nasz projekt to klucz otwierający zamki wiary we własne możliwości. Dzieciom i ich rodzicom udowadnia, że są kreatywni, że proste i praktyczne działania przyniosą im poprawę jakości życia codziennego, dadzą mnóstwo pozytywnych emocji i wyeliminują nudę. Szereg warsztatów ekologicznych dla dzieci i dorosłych to wyprawa w głąb zielonego świata, która pokazuje, czym jest harmonia i spokój.

 • W ramach projektu przeprowadzona będzie seria warsztatów dla dzieci i osób dorosłych z kreatywnych działań na rzecz ochrony i poprawy najbliższego środowiska.
 1. Tworzenie własnego ekosystemu.
 2. Warsztaty poświęcone wykonaniu tzw. bomby ekologicznej.
 3. Warsztaty zielarskie.
 4. Projektowanie ogrodów przydomowych.
 5. Wykonanie zielnika i obrazów z suszonych roślin.
 6. Warsztaty zapachowe.
 7. Warsztaty pszczelarskie, czy też inne na które pomysły zrodzą się w trakcie realizacji projektu.
 • Uczestnicy warsztatów będą mieli zapewnioną kompleksową organizację zajęć, otrzymają wszystkie potrzebne materiały, a własne wytwory zabiorą do domu.

Jak głosować?

 • Prawo do udziału w głosowaniu ma każdy mieszkaniec Województwa Mazowieckiego.
 • W imieniu osoby małoletniej głosuje przedstawiciel ustawowy
 • Głosowanie jest prowadzone wyłącznie on line i do oddania głosu konieczny jest telefon komórkowy.
 • Po wybraniu projektu na który oddajemy swój głos, w celu identyfikacji głosującego, należy wpisać imię, nazwisko i miejsce zamieszkania ( ograniczone do nazwy miejscowości i powiatu) oraz numer telefonu komórkowego.
 • Na wskazany numer telefonu komórkowego zostanie wysłany sms z kodem weryfikacyjnym. Jeden numer telefonu może posłużyć do głosowania dla maksymalnie trzech osób.

GŁOSOWANIE JEST BEZPŁATNE!!!

LINK DO GŁOSOWANIA BĘDZIE DOSTĘPNY OD PIĄTKU 12 MAJA 2023 R. NA PROFILU FACEBOOKOWYM SZKOŁY