You are currently viewing Zakończenie roku szkolnego w kl. IV LO

Zakończenie roku szkolnego w kl. IV LO

„Liść ma w sobie coś wspaniałego.

Mówi człowiekowi, żeby żył jak najlepiej, jak najdłużej do czasu, gdy trzeba będzie odpuścić i pozwolić sobie na to, by odfrunąć z gracją.

To Wy dzisiaj jesteście jak liście, które po 4 latach trwania opuszczają mury szkolne. Odfruwacie z gracją, bo wchodzicie w dorosłość…” – tymi słowami rozpoczęły dzisiaj pożegnanie z Uczniami klas czwartych naszego Publicznego Liceum Ogólnokształcącego w ZSO w Mogielnicy ich Wychowawczynie – p. Lidia Kosatka i p. Iwona Pajewska. Po majestatycznym polonezie tegoroczni Maturzyści odebrali świadectwa ukończenia naszej szkoły, nagrody i dyplomy w uznaniu za różnorodne sukcesy i osiągnięcia. Życzenia powodzenia podczas egzaminów maturalnych oraz wszelkiej pomyślności w dorosłym życiu zlożyla naszym Absolwentom p.dyrektor Małgorzata Tabor. Ciepłe słowa oraz serdeczne życzenia skierował także burmistrz Gminy i Miasta Mogielnica p.dr Sławomir Chmielewski. Podziękowania i życzenia popłynęły również ze strony naszych tegorocznych Maturzystów oraz ich Rodziców.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, niezwykle uroczysty i szczególnie ważny dla całej naszej szkolnej społeczności. Wszyscy będziemy trzymać kciuki nie tylko za wspaniale zdane egzaminy, ale również realizację wszystkich Waszych życiowych planów i marzeń! Powodzenia!