You are currently viewing Ogłaszamy nabór do klasy 7 dwujęzycznej

Ogłaszamy nabór do klasy 7 dwujęzycznej

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Jana Kilińskiego w Mogielnicy rusza z naborem do klasy 7 dwujęzycznej (z językiem angielskim) na rok szkolny 2023/2024.

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów obecnych klas 6 z okolicznych szkół do przystąpienia do testu kompetencji, który odbędzie się w dniu 20.04.2023r. (czwartek) o godzinie 13:30 w sali nr 22.

Klasa dwujęzyczna daje nie tylko wspaniałą możliwość rozwoju umiejętności językowych, ale także poszerzenia własnych perspektyw, otwartości kulturowej oraz możliwość corocznych nieodpłatnych wyjazdów na zajęcia w krajach Unii Europejskiej!

Dołącz do nas!

wniosek o przyjęcie do klasy dwujęzycznej.pdf

wniosek o przyjęcie do klasy dwujęzycznej.docx