You are currently viewing Kolejny niesamowity sukces naszych licealistów – And the winner is…

Kolejny niesamowity sukces naszych licealistów – And the winner is…

Mamy to! Z przyjemnością informujemy o kolejnym niesamowitym sukcesie naszych licealistów w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych, organizowanym przez Zespół Szkół im. Armii Krajowej Obwodu „Głuszec”- Grójec w Grójcu!

Pierwsze miejsce w kategorii liceum zajęła nasza uczennica Julia Załucka z klasy III D, która rewelacyjnie zaprezentowała wylosowany wcześniej temat „Sightseeing New Zealand”, nie pozostawiając żadnych wątpliwości Komisji Konkursowej. Podczas finałowych występów oceniane były: zgodność z tematem, bogactwo językowe, poprawność i biegłość językowa oraz forma prezentacji.

Poziom tegorocznego konkursu był niezwykle wysoki, tymbardziej jesteśmy bardzo dumni z Julii!

W finale towarzyszył jej Maciej Pacholczak z klasy III A, który także przeszedł etap szkolny konkursu, a w finale świetnie zaprezentował temat „James Cameron’s 'Avatar'”, i choć tym razem nie udało się stanąć na podium, występ i prezentacja Maćka, a także jego umiejętności posługiwania się językiem angielskim zostały bardzo dobrze ocenione!

Gratulujemy obojgu i życzymy dalszych sukcesów językowych!