You are currently viewing Spotkanie autorskie z panią Moniką Kamińską

Spotkanie autorskie z panią Moniką Kamińską

15 grudnia mieliśmy przyjemność gościć w murach naszej szkoły panią Monikę Kamińską – absolwentkę LO w Mogielnicy – młodą pisarkę, autorkę niezwykle mądrych i pouczających książek dla dzieci oraz młodzieży. Spotkania w grupach wiekowych okazały się dla naszych uczniów wielkim przeżyciem. Pani Monika oczarowała ich ciepłem i humorem. Nie tylko opowiedziała o swoich książkowych bohaterach oraz doświadczeniach pisarskich, ale także włączyła dzieci do rozmowy i wspólnej zabawy. Autorka cierpliwie odpowiedziała na wszystkie pytania, rozdała też mnóstwo autografów. Serdecznie dziękujemy pani Monice Kamińskiej, że znalazła dla nas czas. Mamy nadzieję, że będzie o nas pamiętać podczas kolejnej wizyty w Polsce. Życzymy pisarce wielu inspiracji i sukcesów literackich. Czekamy na kolejne książki.

Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z opowieścią o Gryziku, rewelacyjnymi seriami:

o przygodach Kuku, problemach Niedźwiadka, perypetiach Bąbli, a także pozycjami dla nieco starszych miłośników czytania, takich jak „Tajemnica niebieskich drzwi” czy „Wspomnienia z planety Ziemia”.