You are currently viewing 6 Grudnia – Mikołajki 2022

6 Grudnia – Mikołajki 2022

Dziś naszą szkołę odwiedził wyjątkowy gość (a nawet dwóch)! Już od samego rana, wraz z pomocą Śnieżynek, w otoczeniu pięknych bożonarodzeniowych dekoracji, przy blasku lampek i dźwiękach świątecznych utworów, Mikołaj spotykał się z całą społecznością szkolną.

Ponieważ, jak co roku, wszyscy nasi uczniowie, od przedszkolaka po licealistę, byli grzeczni, Mikołaj wręczył im upominki! Nie zapomniał również o dorosłych – nauczycielach i pracownikach naszej szkoły.

Nie zabrakło także pamiątkowych zdjęć i wspólnego śpiewania. W międzyczasie można było również skosztować różnych smakołyków w Naszej Mikołajkowej Kawiarence. Członkowie Samorządu Szkolnego zadbali o to, aby każdy mógł wybrać to na co miał ochotę. Wspaniałe gofry, przepyszne tosty, cudowne ciasta, rurki z kremem, czekoladowe babeczki i wiele wiele innych słodkości to tylko niektóre z propozycji jakie były w naszej ofercie. 

Serdecznie dziękujemy Sponsorom – Zakładowi Przemysłu Cukierniczego IGA oraz Firmie Cukierniczej Ola Sp. z o.o. z Mogielnicy, a także pani Romanie Lipiec, dzięki którym dzisiejsze upominki były tak pyszne!

Dziękujemy także Uczniom i Rodzicom za przepyszne ciasta do Mikołajkowej Kawiarenki!

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami p. Agnieszką Łagodą, p. Pawłem Kowalskim i p. Lidią Kosatką starali się zadbać o każdy szczegół w tym wyjątkowym dniu, aby wszyscy poczuli piękną i magiczną atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Było wyjątkowo i smacznie!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!                                               

                                                                                                                                  SU