You are currently viewing Drodzy Uczniowie!

Drodzy Uczniowie!

Połowa wakacji już za Wami,  ale nie martwcie się, od samego początku nowego roku szkolnego czeka na Was mnóstwo atrakcyjnych ofert, nad którymi pracują teraz Wasi nauczyciele.

Już dziś możemy się pochwalić, że Zespół ds. Erasmusa przygotowuje realizację kolejnego projektu: „Mobilność edukacyjna uczniów i kadry ZSO w Mogielnicy” (nr projektu 2021-1-PL01-KA122-SCH-000015967). W związku z tym zachęcamy zainteresowanych licealistów do śledzenia newsów na naszym profilu fb oraz stronie www. Chętnych prosimy o sprawdzenie ważności dokumentów przed wyjazdem lub ewentualne ich wyrobienie (dowód osobisty/paszport, karta EKUZ).

Nawet jeśli nie uda się komuś wziąć udziału we wspomnianym projekcie, to przypomnimy nieskromnie, że otrzymaliśmy kolejne dofinansowanie na realizację projektu „Europejska mobilność edukacyjna na rzecz kształcenia liderów jutra” i będzie jeszcze szansa. Jesteśmy obecnie na etapie podpisywania umowy, więc trzymajcie kciuki, żebyśmy niedługo mogli wyruszyć na kolejną europejską przygodę. A tym razem to już nie będzie tylko Grecja, ale… Pochwalimy się po podpisaniu umowy!