You are currently viewing Pomoc dla Ukrainy

Pomoc dla Ukrainy

Serdecznie dziękujemy Państwu za ogromne serce w postaci paczek z darami dla poszkodowanych osób w konflikcie zbrojnym na Ukrainie.

Dziękujemy naszym nauczycielom Paniom: Natalii Załuckiej, Karolinie Lewandowskiej-Góreckiej oraz Paulinie Andryka-Dudek za szybką gotowość i pomoc w organizacji zbiórki. Dziękujemy wielu zaangażowanym uczniom za pomoc w segregowaniu licznych paczek, które otrzymaliśmy od Państwa oraz Julii Załuckiej za zaprojektowanie plakatu propagującego tę akcje szkolną. Dziękujemy również osobom, które pomagają nam w transporcie darów. W obecnej chwili wszystkie paczki zostały przekazane do punktów ich dalszego transportu.

 

Planowaliśmy zakończyć zbiórkę w zeszłym tygodniu, jednak w związku z tym, że nasze wsparcie jest wciąż nieodzowne pragniemy poinformować, że kontynuujemy zbiórkę rzeczy tak długo jak będą potrzebujące osoby.