You are currently viewing Wycieczka zawodowa do banku

Wycieczka zawodowa do banku

03.11.2021r. klasa II A LO wraz z panią Lidią Kosatką w ramach lekcji podstaw przedsiębiorczości udała się do Banku Spółdzielczego w Piasecznie, oddział w Mogielnicy. Przedmiotem zajęć ekonomicznych było dowiedzenie się, jak wygląda praca w banku. Praca w instytucji finansowej wbrew pozorom nie należy do najprostszych zawodów. Dowiedzieliśmy się jak ważna jest praca zespołowa, skupienie oraz pozytywne nastawienie. Pracownicy banku przygotowali liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Każdy uczestnik wycieczki zawodowej otrzymał upominek w postaci firmowego notatnika i długopisu. Bardzo dziękujemy Pracownikom PS Banku za przekazanie praktycznej wiedzy i poświęcony nam czas.

Uczniowie kl.II A LO i nauczyciel podstaw przedsiębiorczości