Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Grójcu

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Grójcu

ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 4, 05-600 Grójec, tel. 48 6642356

Ze względu na liczne ograniczenia  związane z rozpoczętą kwarantanną, tegoroczne ferie zimowe to okres szczególnie trudny dla dzieci i młodzieży.

W czasie ferii Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna pracuje zwykłym trybem i oferuje wsparcie psychologiczno-pedagogiczne wszystkim potrzebującym.                     

Poza poradami świadczonymi stacjonarnie w siedzibie poradni, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Grójcu zaprasza dzieci i młodzież do korzystania z teleporady u specjalistów psychologów i pedagogów.

 

Jeśli czujesz się samotny, smutny i przygnębiony, trudno Ci zrozumieć to, co dzieje się wokół Ciebie. Może przechodzisz ciężkie chwile spowodowane izolacją, wszystko, co jest z nią związane zaczyna Cię „przerastać” a może po prostu chciałbyś się przed kimś „wygadać” – zadzwoń. Ten numer telefonu jest przeznaczony dla Ciebie, możesz dzwonić codziennie.

ZAPRASZAMY😊

798 53 56 62

Poradnia