NAUCZANIE ZDALNE Informacja dla rodziców i uczniów

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Od 25 marca do 10 kwietnia 2020r. szkoła będzie nadal zamknięta. W związku z tym prowadzić będziemy nauczanie zdalne. W tym czasie na stronie internetowej naszej szkoły w zakładce: UCZNIOWIE/ ZADANIA DLA UCZNIÓW wszyscy nauczyciele będą  zamieszczać tematy zajęć, instrukcje do ich zrealizowania i zrozumienia oraz zadania do samodzielnego wykonania przez ucznia.                         

W celu usystematyzowania pracy zajęcia odbywać się będą zgodnie z planem lekcji funkcjonującym podczas nauczania w szkole. Zróżnicujemy natomiast czas, jaki uczeń powinien poświęcić na poszczególne lekcje. Plany zdalnego nauczania znajdziecie również na naszej stronie internetowej w zakładce: UCZNIOWIE/ PLAN LEKCJI.

Do 26 marca 2020 zapoznamy Was z zasadami oceniania oraz z możliwością kontaktowania się z poszczególnymi nauczycielami.

Bądźmy dla siebie wyrozumiali w tych trudnych i nietypowych warunkach.

Pozdrawiamy Was gorąca, tęsknimy za Waszym krzykiem, psotami i rozmowami na każdy temat.

dyrektorzy, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi