You are currently viewing Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych rozstrzygnięty. Sukces naszego Ucznia!

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych rozstrzygnięty. Sukces naszego Ucznia!

Finał Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych, którego Organizatorem jest Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Armii Krajowej Obwodu „Głuszec” – Grójec odbył się 6 lutego 2020r. Pod opieką pani Agnieszki Kłujszo-Juścikowskiej udało się na niego troje uczniów naszej szkoły, którzy w etapie szkolnym (14 listopada 2019r.) uzyskali najwyższe wyniki, a więc najlepiej poradzili sobie z niełatwymi pytaniami dotyczącymi krajów anglojęzycznych. Byli to uczniowie liceum: Jan Kwapis z klasy ID, Bartosz Rybak z IIIA oraz Anna Sułek z IIC.

 W finale zmierzyli się z piętnastoma uczniami szkół powiatu grójeckiego, rozwiązując test sprawdzający wiedzę w zakresie kultury i obyczajów krajów anglojęzycznych, ich historii, geografii i życia codziennego. Największą wiedzą oraz najlepszym czasem rozwiązania testu wykazał się uczeń naszego liceum- Bartosz Rybak, który tym samym zajął w finale I miejsce! Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 26 marca 2020r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Armii Krajowej Obwodu „Głuszec” – Grójec.

                Gratulujemy!