You are currently viewing „Witamy miłych gości                   na dzisiejszej uroczystości”

„Witamy miłych gości na dzisiejszej uroczystości”

 

Tymi słowami uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej powitali ukochane babcie i ukochanych dziadków, którzy przybyli do naszej szkoły na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Gośćmi honorowymi były: Pani Dyrektor Małgorzata Tabor i Pani Dyrektor Urszula Tomala-Kujat. Dzieci przedstawiły program artystyczny przygotowany pod kierunkiem swoich wychowawczyń: Anny Lipiec, Żanety Chaberskiej, Marii Dudzińskiej, Romany Lipiec. Nie zabrakło w nim wzruszających wierszy i rytmicznych piosenek oraz ciekawych kostiumów. Babcie i dziadkowie z dumą patrzyli na wnuczęta, które z przejęciem prezentowały się na scenie. W niejednym oku zakręciła się łza. Na niejednej twarzy pojawił się uśmiech szczęścia. Na koniec dzieci wyrecytowały rymowane życzenia:

 

„Kochanym babciom, kochanym dziadkom

życzymy zdrowia, szczęścia, radości

spełnienia marzeń, pogody ducha,

pociechy z wnucząt i pomyślności.”