You are currently viewing Uczniowie LO w Kole Fortuny

Uczniowie LO w Kole Fortuny

6 stycznia 2020 r. odbyła się wycieczka do studia nagrań ATM w Warszawie, gdzie uczniowie klas licealnych  wraz z opiekunami wzięli udział w nagraniach do popularnego programu rozrywkowego „Koło Fortuny”. Wycieczka miała charakter kulturowy, wychowawczy oraz turystyczny, a dzięki niej mieliśmy możliwość poznania specyfiki tworzenia nagrań teleturniejów telewizyjnych.
W czasie wizyty w studiu młodzież miała możliwość zobaczyć jak wygląda „od kuchni” praca na planie teleturnieju. Uczestnicy wycieczki poznali na czym polega praca prowadzących program, operatorów, reżysera, dźwiękowców, oświetleniowców, charakteryzatorów oraz tzw. animatora publiczności, z którym mogli współpracować. 

W tym dniu, jako widzowie dopingujący zawodników w ich grze, my również byliśmy częścią tego zespołu.
Niezapomnianą pamiątką z wyjazdu jest wspólne zdjęcie z prowadzącymi teleturniej – Norbi i Izabellą Krzan.