You are currently viewing Warsztaty „Zapobieganie sytuacjom konfliktowym”

Warsztaty „Zapobieganie sytuacjom konfliktowym”

10 grudnia mieliśmy gości z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Grójcu, dwie panie pedagog i pana psychologa. Nasi goście poprowadzili warsztaty „Zapobieganie sytuacjom konfliktowym”. Warsztaty dobyły się w klasach 1-5 Szkoły Podstawowej.

Uczniowie bardzo chętnie wzięli udział w ciekawie proponowanych zajęciach. Na początek odgadywali w jaki sposób można uniknąć konfliktów na podstawie prezentowanych ilustracji. Następnie pracując w grupach szukali rozwiązań różnych rodzajów konfliktów w taki sposób aby wszyscy biorący w nim udział byli zadowoleni. Na zakończenie spotkania uczniowie z prowadzącymi przesyłali iskierkę poprzez uścisk dłoni.

Dziękujemy pięknie Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej za organizację warsztatów w naszej szkole.