Liceum


Gimnazjum


Szkolne Halo


Materiały dla uczniów


Koniec nauki:

  Zakończenie roku szkolnego 25.06.2010 r


8:30 Msza Święta
9:30 uroczystość zakończenia roku szkolnego klas 1-2 gimnazjum i I-II LO (na hali sportowej)

10:30 spotkanie z wychowawcami wg harmonogramu:
Gimnazjum:
1a - 4    2a - 112
1b - 126    2b - 110
1c - 43 H    2c - 109
1d - 107    2d - 108

LO:
IAC - 23
IB - 3
IIA - 111
IIBC - 5

  Odjazdy autobusów 25.06.2010


11:15 Mogielnica - Otaląż - Stryków - Mogielnica
11:15 Mogielnica - Dziunin - Główczyn - Tow. Główczyn - Mogielnica
11:45 Mogielnica - Dylew - Odcinki Dylewski - Wodziczna - Mogielnica
12:15 Mogielnica - Kozietuły POM - Kozietuły - Modrzewina - Dylew - Mogielnica
11:40 Mogielnica - Popowice - Dąbrowa - Pawłowice - Miechowice - Mogielnica
12:50 Mogielnica - Otalążka - Dziarnów - Dębnowola - Borowe - Świdno - Mogielnica
12:10 Mogielnica - Brzostowiec - Wólka Gostomska - Ślepowola - Michałowice - Tomczyce - Wężowiec - Mogielnica

  Egzaminy poprawkowe sierpień 2010

Egzaminy poprawkowe sierpień 2010
24.08.2010 r. (wtorek)
godz. 9:00 chemia Gimnazjum

25.08.2010 r. (środa)
godz. 9:00 matematyka Gimnazjum, matematyka LO, fizyka Gimnazjum

26.08.2010 r. (czwartek)
godz. 9:00 język polski Gimnazjum, historia Gimnazjum

  XII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Ringo

12.06.2010
Nasze gimnazjum zajęło pierwsze miejsce w finale XII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, drużyna w składzie: Paulina Wangryn, Żaneta Weryńska, Patryk Janicki, Bartosz Majchrowski. Na podkreślenie zasługuje fakt, że ringowcy naszego gimnazjum po raz dziesiąty z rzędu sięgnęli po mistrzowski tytuł.
Finał rozegrano 12 czerwca 2010 roku na stadionie w Lelisie, organizatorem zawodów był SZS w Ostrołęce. W zawodach startowało dwanaście najlepszych drużyn z województwa mazowieckiego wyłonionych w eliminacjach miedzypowiatowych. Nasi ringowcy otrzymali pamiątkowe medale i nagrodę Marszałka Województwa Mazowieckiego w postaci pięknego pucharu.
Gratulujemy sukcesu!  foto

  Świętoszek Moliera

11.06.2010

Grupa teatralna MAHABRA przedstawiła dziś o godzinie 13:00 w MGOK-u w brawurowym stylu spektakl na podstawie komedii Moliera Świętoszek dla uczniów ZSO.
Przypominamy, że o godzinie 18:00 odbędzie się przedstawienie otwarte dla mieszkańców Gminy i Miasta Mogielnica oraz rodziców.
ZAPRASZAMY !

  II Dekanalny Dzień Młodzieży

11.06.2010


W imieniu organizatorów zapraszamy na II Dekanalny Dzień Młodzieży, który odbędzie się w dniu 23 czerwca br. na Stadionie im. Jana Pawła II w Mogielnicy
PROGRAM
8:30
- koncert Orkiestry OSP Mogielnica
9:00
- powitania
- zawiązanie wspólnoty
- wprowadzenie
9:30
- Spotkanie z gościem: o. Rafałem Szymkowiakiem OFMCap
10:30
- Ewangelizacja - pantomima
- Orędzie Benedykta XVI
- Patroni Spotkania
- Przygotowanie do Eucharystii
11:15
- EUCHARYSTIA
- podziękowania
12:30
- POSIŁEK
- KONCERT MAGDY ANIOŁ
Więcej ...

  Spektakl teatralny

08.06.2010

Grupa teatralna MAHABRA zaprasza na spektakl na podstawie komedii Moliera Świętoszek który odbędzie się dnia 11 czerwca 2010r. o godzinie 13:00 w MGOK-u dla uczniów ZSO. O godzinie 18:00 odbędzie się przedstawienie otwarte dla mieszkańców Gminy i Miasta Mogielnica oraz rodziców.
ZAPRASZAMY !

  Miniolimpiada integracyjna

02.06.2010

Stowarzyszenie Przyszłość Naszych Dzieci zorganizowało już po raz trzeci miniolimpiadę integracyjną.
Na naszej hali sportowej do współzawodnictwa stanęły teamy złożone z dzieci niepełnosprawnych i ich pełnosprawnych koleżanek i kolegów z klas trzecich naszego gimnazjum.
Zawody na wesoło przeprowadzone zostały w następujących konkurencjach: zręcznościowych, rekreacyjnych i artystycznych. Kibicowała młodzież z ZSO oraz dzieci z PSP w Mogielnicy.
Dodatkowymi atrakcjami były: występ aktora Jacka Kawalca a na zakończenie - wspólna zabawa z clownem-iluzjonistą, zdradzającym niektóre ze swoich tajemnic.
Był poczęstunek i wspaniała atmosfera.
Zapraszamy ponownie!
  

  Dzień Dziecka

01.06.2010

Urząd Gminy i Miasta w Mogielnicy dla dzieci ze wszystkich szkół w gminie zorganizował Dzień Dziecka na boisku sportowym naszej szkoły.
Dzieci z PSP w Mogielnicy przedstawiły program artystyczny.
Imprezę uświetnił zespół muzyczny Czaban Band.

  Przegląd Piosenki Religijnej

31.05.2010
W sobotę 29.05.2010 r. liczna grupa młodzieży ZSO w Mogielnicy wzięła udział w Przeglądzie Piosenki Religijnej w Nowym Mieście, zorganizowanym w ramach JUBILEUSZOWEGO X HONORACKIEGO DNIA MŁODZIEŻY pod hasłem "Dzielmy się miłością". Grupa wystąpiła z piosenką pt. Wypas i zajęła II miejsce.
Nasze solistki nie dały konkurencji żadnych szans: Beata Rzępała - I miejsce, Joanna Jackowska - II miejsce, Aleksandra Nowak - III miejsce.
Więcej - Relacja i zdjęcia z przeglądu

  Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

25.05.2010

Drużyna naszego gimnazjum w składzie: Paulina Wangryn, Żaneta Weryńska, Patryk Janicki, Bartosz Majchrowski, zajęła II miejsce w Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Ziemi Radomskiej w Ringo i zakwalifikowali się do finału Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej które odbędą się 12 czerwca w Ostrołęce. Zawody odbyły się w dniu 25 maja w PG NR 10 w Radomiu.

  Apel klas licealnych

25.05.2010
Kontynuując nasz szkolny program profilaktyczny przeciwdziałania nałogom uczniowie klas licealnych przygotowali apel, na którym przedstawili wszystkie znane zagrożenia zdrowia młodych ludzi. Na zakończenie apelu uczniowie otrzymali materiały informacyjne w postaci ulotek dotyczące profilaktyki uzależnień oraz ochrony zdrowia i życia.

  Ogólnopolski Turniej w Ringo UKS w Mogielnicy

15.05.2010
W dniu 15 maja 2010 r. na obiektach sportowych ZSO w Mogielnicy rozegrano Ogólnopolski Turniej w Ringo Uczniowskich Klubów Sportowych. Zawody rozegrano w siedmiu kategoriach indywidualnych i trzech drużynowych, w turnieju udział wzięło 123 ringowców z 16 Klubów. Całodniowe zmagania na boiskach ringo dostarczyły uczestnikom wiele radości i satysfakcji, trójka najlepszych zawodników (drużyn) w poszczególnych kategoriach wiekowych została uhonorowana pucharami i pamiątkowymi dyplomami. Organizatorem turnieju był UKS przy ZSO w Mogielnicy, zawody dofinansowali Polskie Towarzystwo Ringo i Starostwo Powiatowe w Grójcu.
wyniki..  foto

Egzaminy maturalne

4.05.2010
Absolwenci naszego liceum już po raz 61 w historii szkoły przystąpili do zdawania egzaminu maturalnego.

Pożegnanie klas maturalnych

30.04.2010
Dziś uroczyście pożegnaliśmy uczniów klas trzecich liceum. Wszyscy otrzymali świadectwa ukończenia liceum, a najlepsi nagrody książkowe i dyplomy za szczególne osiągnięcia naukowe i sportowe.
Teraz przed nimi egzaminy maturalne.
Życzymy im powodzenia!

Więcej - Relacja z uroczystości

Wycieczki dydaktyczne licealistów

28.04.2010

W dniach 27 i 28 kwietnia uczniowie naszego liceum odbyli dwie wycieczki dydaktyczne w ramach realizowanego w naszym liceum projektu współfinansowanego przez Unię Europejską "Młodzież z perspektywami na lepszą przyszłość. Wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży z Liceum Ogólnokształcącego w Mogielnicy”.
W dniu 27 kwietnia uczniowie klas pierwszych udali się do Pałacu w Kozłówce i Kazimierza Dolnego. Program był bardzo napięty – obejmował zwiedzanie muzeum Zamoyskich, powozowni i spacer po parku. Następnie uczestnicy wycieczki udali się do Kazimierza Dolnego, gdzie zwiedzali i podziwiali uroki miasta.
Druga wycieczka w której uczestniczyli uczniowie klas drugich zawiodła nas nad środkową Wisłę, gdzie pełnym blaskiem lśni perła polskiej architektury XVI wieczny Zamek w Baranowie Sandomierskim. Następnie udaliśmy się do Sandomierza miasta pełnego przepięknych i naprawdę niezwykłych zabytków.
Uczniowie wrócili bogatsi nie tylko w wiedzę historyczną, ale też z dobrymi humorami. Zdjęcia z wyjazdu

Rejonowe zawody sportowo - obronne Sprawni jak żołnierze

27.04.2010

26 kwietnia w Lipsku odbyły się rejonowe zawody sportowo - obronne "Sprawni jak żołnierze". Organizatorem zawodów była Delegatura Kuratorium Oświaty w Radomiu. Zawody rozgrywano na sali gimnastycznej, strzelnicy, boisku i w terenie leśnym. Nasze Liceum reprezentowała drużyna chłopców w składzie: Bartłomiej Mańturzyk, Karol Madej, Kamil Stolarczyk, Przemysław Łagoda. Opiekun drużyny - Mariusz Wangryn.
Uczestnicy musieli zmierzyć się z drużynami szkolnymi z terenu Kuratorium Oświaty w Radomiu w pięciu konkurencjach - w teście sprawnościowym, strzelaniu z karabinka sportowego do tarczy z 50 m, rzucie granatem, udzielaniu pierwszej pomocy i biegu na orientację.
Zdaniem organizatorów zainteresowanie zawodami sportowo-obronnymi po raz pierwszy było tak duże, a przygotowanie zawodników stało na wysokim poziomie.
Drużyna chłopców z LO w Mogielnicy w zmaganiach zdobyła V miejsce. foto

Egzamin gimnazjalny

27.04.2010
Na kilka minut przed rozpoczęciem części humanistycznej egzaminu gimnazjalnego.
Może ten widok zmotywuje uczniów klas pierwszych i drugich gimnazjum do wzmożonego wysiłku intelektualnego...

Konkurs "Polska w Unii Europejskiej"

19.04.2010
Z przyjemnością informujemy, że w dniu 14 kwietnia 2010 roku Jury konkursu "Polska w Unii Europejskiej", ogłoszonego przez Katedrę Europeistyki Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego przyznało I miejsce uczniowi z naszego liceum, Piotrowi Cuprjakowi.
Gratulujemy i życzymy również innym uczniom tak znakomitych osiągnięć !
Tu do obejrzenia wyniki konkursu - zwróćcie uwagę na skład Jury ...
Tu do obejrzenia nagroda :) trzeba troszkę przewinąć ...
A tu artykuł w Kurierze Południowym

Przebaczyć tak, zapomnieć nie!

14.04.201013 kwietnia 2010 roku zaproszeni Mieszkańcy Miasta i Gminy Mogielnica i cała społeczność uczniowska Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Mogielnicy z niezwykłym skupieniem i powagą uczestniczyli w uroczystości poświęconej 70. rocznicy mordu katyńskiego i oddali hołd ofiarom tragicznej katastrofy samolotu rządowego z 10 kwietnia 2010 roku. Nasza ojczyzna po raz kolejny straciła elitę narodu polskiego z Panem Prezydentem RP prof. Lechem Kaczyńskim.
Ofiara ta nie była daremna. W tak okrutny sposób Nowy Katyń 2010 otworzył oczy całemu światu na prawdę o tragedii z 1940 roku.
Uroczystość została przygotowana przez uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Mogielnicy. Miała szczególny charakter i atmosferę. Fakty i treści historyczne mieszały się z tragiczną teraźniejszością - śmiercią 96 ofiar katastrofy pod Smoleńskiem. Dla naszych uczniów była to również znakomita lekcja patriotyzmu oraz godnego zachowania. Wszyscy zdaliśmy ją celująco.
Ze szczególnym wzruszeniem wspominaliśmy też wizytę Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Mogielnicy i w naszej szkole w 2005 roku.
Głęboko wierzymy, że to smutne doświadczenie stanie się dla nas impulsem do pojednania i zjednoczenia, przez co staniemy się dla siebie bliżsi.
Mamy prawo czuć się dumni, że jesteśmy Polakami.
              Uczniowie i nauczyciele ZSO w Mogielnicy

Przebaczyć tak, zapomnieć nie!

09.04.2010

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna
i młodzież Zespołu Szkół
Ogólnokształcących w Mogielnicy
mają zaszczyt zaprosić
Szanownych Mieszkańców
Gminy i Miasta Mogielnica
na uroczystą akademię
z okazji 70. rocznicy mordu
na obywatelach RP dokonanych
w Katyniu, Miednoje i Charkowie,
która odbędzie się
13 kwietnia 2010 roku (wtorek)
o godzinie 13:00 w hali sportowej ZSO w Mogielnicy, ul. Nowomiejska 1

Młodzież Zapobiega Pożarom

09.04.2010

W dniu 26 marca 2010 roku w Grójcu, odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom".
Eliminacje odbyły się w trzech kategoriach wiekowych:
grupa I uczniowie szkół podstawowych,
grupa II uczniowie szkół gimnazjalnych,
grupa III uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.
Jednym z członków Komisji był mł. kpt. Grzegorz Michalski :)
Nasi uczniowie zajęli:
Grupa II - miejsce pierwsze Kinga Marciniak,
Grupa III - miejsce drugie Agnieszka Siedlecka oraz Cezary Marciniak.
Uczniowie, którzy zajęli pierwsze miejsca w poszczególnych grupach reprezentować będą powiat grójecki w eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się 17 kwietnia 2010 roku w Siedlcach.

Wielkanoc

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości,
radosnego, wiosennego nastroju
oraz wesołego Alleluja
wszystkim uczniom i pracownikom ZSO
  życzy
    dyrekcjaWieczornica Papieska

30.03.2010W Niedzielę Palmową, 28 marca 2010 roku uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem nauczycieli przygotowali tradycyjną już wieczornicę poświęconą pamięci Wielkiego Polaka, Jana Pawła II. Na uroczystość tę zaproszono wszystkich mieszkańców Gminy i Miasta Mogielnica.
Bogaty program artystyczny został entuzjastycznie przyjęty przez zgromadzoną publiczność.
Gratulujemy młodzieży i opiekunom udanej imprezy.

Sukces recytatorów

24.03.2010

24 marca w MGOK w Mogielnicy odbyły się eliminacje rejonowe 55 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego i 27 Małego Konkursu Recytatorskiego. W Radomiu będą nas reprezentować: z gimnazjum: Natalia Wasiak z klasy 1c i Anna Omen z klasy 3c; z liceum: Katarzyna Wasiak z klasy IA.
Życzymy powodzenia!!!

Najbardziej wiosenna sala :)

24.03.2010

Samorząd Uczniowski
rozstrzygnął konkurs
na najlepiej ubraną salę.
Zwyciężyła klasa IAC
i jej sala 23.
Gratulujemy!

Szkolenie chemizacyjne

22.03.2010Na hali w naszej szkole rozpoczęły się dziś zajęcia dla sadowników.
Prowadzi je pan Wiesław Trojanowski z Zakładu Zaopatrzenia Ogrodniczego w Warce.
z UGiM za przebieg szkolenia odpowiadają: pani Henryka Dobrzyńska - wypisywanie świadectw, panowie Hubert Wasila i Robert Lipiec - przygotowanie sprzętu.

Pierwszy Dzień Wiosny

22.03.2010Pomimo niewielkiego opóźnienia wierni tradycji.
Dziś w naszej szkole:
- wiosenne stroje,
- konkurs na najlepszy wiersz o tematyce wiosennej
- konkurs na najładniej ubraną salę.
Wiosna, wiosna, wiosna, wiosna ach to TY!!!

Sport w ZSO

15.03.2010Kolejny powiatowy finał !
Tym razem dziewczęta ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu grójeckiego rozegrały Finał Turnieju w Piłkę Siatkową.
Miejsce I - LO Grójec
Miejsce II - LO Mogielnica
Miejsce III - LO Warka
Gratulujemy zwycięstwa !!!

Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

15.03.2010
W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbył się etap rejonowy Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom".
Wyłonieni reprezentanci do Turnieju Powiatowego z LO - Cezary Marciniak i Agnieszka Siedlecka a z gimnazjum: Łukasz Zieliński i Kinga Marciniak.
Zawody powiatowe zostaną przeprowadzone 26 marca 2010 (piątek) w Grójcu.
Życzymy sukcesów.

Konkurs intormatyczny Dialnet Masters

14.03.2010
Zespół z naszej szkoły "Sniffer Team" w składzie:
Łukasz Zieliński, Rafał Maciaszek, Karol Derendowski i Paweł Dąbrowski zakwalifikował się do drugiego etapu ogólnopolskiego konkursu wiedzy o internecie.
Konkurs przeznaczony jest dla młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz ich nauczycieli. Turniej jest organizowany przez Telefonię DIALOG S.A.
Etap drugi - 18 marca 2010.

Sport w ZSO

10.03.2010W dniu 10-03-2010 na hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Mogielnicy rozegrano Finał Powiatowego Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.
Wzięło w nim udział osiem drużyn. Imprezę należy zaliczyć do udanych. Zacięta walka w sportowej atmosferze wyłoniła zwycięzców:
Miejsce I - ZSP Grójec
Miejsce II - ZSP Warka
Miejsce III - LO Mogielnica
więcej ...

Materiały na Turniej Wiedzy Pożarniczej

9.03.2010

  Komplet materiałów na TWP 2010:
Pobierz plik TWP2010.ZIP 5,27 MB
Trzeba wybrać opcję Zapisz na dysk, a nastepnie rozpakować.

Full Power Spirit w ZSO

09.03.20102 marca 2010 roku w naszej szkole na hali sportowej w ramach rekolekcji wielkopostnych wystąpił zespół Full Power Spirit. Jest to polska grupa muzyczna wpisująca się w nurt muzyki chrześcijańskiej, tworząca głównie w stylu hip-hop.
Zespół zaprezentował koncert profilaktyczny przeciwdziałający uzależnieniom wśród młodzieży, wzbogacając tym samym nasz szkolny program profilaktyczny przeciwdziałania nałogom.
Koncert odbył się dzięki finansowemu wsparciu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
Oficjalna strona zespołu

Plan lekcji na 2,3 i 4 marca 2010

1.03.2010

PLAN dla LO na wtorek, środę, czwartek - rekolekcje

Konkurs matematyczny Kangur

22.02.2010

Konkurs matematyczny Kangur odbędzie się
dn. 18. marca (czwartek) w godz. 8:30 - 10:00.
Wszelkich informacji dotyczących konkursu
udziela p. Rauch

Zajęcia - ferie 2010

1.02.2010

UWAGA !!!

Oferta zajęć w czasie ferii
w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Mogielnicy
w roku szkolnym 2009/2010

Kliknij TUTAJ aby pobrać szczegółowy harmonogram zajęć.

Studniówka 2010

01.02.2010


30 stycznia 2010 roku w naszej szkole odbyła się tradycyjna Studniówka.

Zmiana terminów spotkań z rodzicami

26.01.2010

UWAGA !!!

Zebrania z rodzicami odbędą się 17 lutego (środa)
- godz 17:00 - gimnazjum
- godz. 18:00 - liceum

Alfabet sukcesu

23.01.2010
A - to zadania najistotniejsze. Nauka bieżąca oraz powtórki przed maturą lub egzaminem gimnazjalnym.
B - to zadania mniej ważne. Uczęszczanie na dodatkowe kursy, zajęcia, które nie są związane z maturą lub egzaminem.
C - to wszystko, co opłaca się zrobić, ale nie jest to niezbędne. Spotkania towarzyskie, wypad do kina, czytanie gazety itp.
D - to czynności, które mogą za was zrobić inni. Zawsze można poprosić najżyczliwszego domownika o odciążenie w niektórych obowiązkach domowych. Oczywiście bez nadużywania tego przywileju.
E - to wszystko, co możecie usunąć ze swojego planu. Oglądanie telewizji, gry komputerowe, sprawdzanie mejli kilka razy dziennie, GG, Nasza Klasa, długie rozmowy telefoniczne więcej

Zakończenie semestru - terminarz działań

4.01.2010
Wystawianie ocen semestralnych - do 15 stycznia.
Rada Pedagogiczna:
- klasyfikacyjna
-- 19 stycznia 2010 - gimnazjum
-- 20 stycznia 2010 - liceum
- podsumowująca 27 stycznia 2010

Zebrania z rodzicami przeniesione na 17 lutego (środa) 2010
- godz 17:00 - gimnazjum
- godz. 18:00 - liceum

Ferie zimowe: 1 - 14 luty 2010

Nowy Rok 2010

4.01.2010
Wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym 2010 roku wszystkim przyjaciołom naszej szkoły
życzy dyrekcja

Zebrania z rodzicami

14.12.2009
Dnia 16 XII 2009 roku (środa) odbędą się zebrania z rodzicami.
Godzina 17:00 - klasy 1 - 3 gimnazjum,
Godzina 18:00 - klasy I - III liceum

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców!

Koncert bluesa

8.12.2009
Dnia 7 XII 2009 roku
w ramach realizacji programu profilaktycznego przeciwdziałania nałogom dzięki finansowemu wsparciu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych nasi uczniowie uczestniczyli
w koncercie grupy bluesowej Bluesmobile Band z Krakowa.
Koncert wzbudził duże zainteresowanie. Treści przekazywane pomiędzy utworami dotyczyły różnych przypadków ulegania nałogom i stanowiły przestrogę dla młodzieży. Strona zespołu

Narodowe Święto Niepodległości

10.11.2009

Dnia 10 listopada 2009 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji 91 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie zaprezentowali program słowno-muzyczny bogaty w treści patriotyczne.

Zebrania z rodzicami

4.11.2009
Dnia 5 XI 2009 roku (czwartek) o godzinie 18:00 odbędą się zebrania wychowawców z rodzicami klas drugich i trzecich gimnazjum i liceum.
O godzinie 19:00 - zebranie Rady Rodziców na stołówce szkolnej

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców!

Zebrania z rodzicami

12.10.2009
Informujemy, że 15 X 2009 roku (czwartek) o godzinie 18:00 na górnym korytarzu nowego budynku odbędzie się zebranie z rodzicami klas pierwszych gimnazjum i liceum.

Po zebraniu ogólnym - spotkania z wychowawcami klas:
1a - sala 107
1b - sala 108
1c - sala 109
1d - sala 110
IAC - sala 4
IB - sala 3

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców klas pierwszych !

Młodzież z perspektywami na lepszą przyszłość...

02.09.2009
W naszym liceum od 1 września 2009 r. realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki projekt pt. Młodzież z perspektywami na lepszą przyszłość. Wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży z Liceum Ogólnokształcącego w Mogielnicy. Projekt z Mogielnicy zdobył pierwsze miejsce na liście rankingowej spośród 210 wniosków, które zostały pozytywnie ocenione pod względem formalnym i merytorycznym i uzyskał maksymalną liczbę punktów.
więcej..
harmonogram zajęć,

Nowy rok szkolny 2009-2010

1.09.2009
Rozpoczęcie roku szkolnego 2009/2010
8:30 - Msza Święta
9:30 - Uczniowie klas pierwszych gimnazjum i liceum - spotkanie na hali sportowej. Pozostali uczniowie spotykają się z wychowawcami w wyznaczonych wg grafiku salach.


Kontakt

ZSO w Mogielnicy
05-640 Mogielnica,
ul. Nowomiejska 1,
tel/fax:048 6635016,
zsomogielnica@op.pl

ZSO


UKS

stat4u