Mogielnica, ul. Nowomiejska 1      +48 66 35 016      zso.mogielnica@gmail.com                 

Sukcesy uczniów

 

Osiągnięcia w konkursach i zawodach

lp.

nazwa konkursu, zawodów

rok

zasięg

(ogólnopolski, wojewódzki, powiatowy, gminny, szkolny)

imię i nazwisko ucznia

klasa

zdobyty tytuł, zajęte miejsce

nauczyciel opiekun

1

Konkurs plastyczny „Mój przyjaciel – pluszowy miś”

2019

szkolny

Burzyńska Alicja

 

I

Królikowska Anna

 

 

 

 

Burzyński Filip

 

II

Kozłowska Anna

 

 

 

 

Trzaska Miłosz

 

II

Solecka Alicja

 

 

 

 

Lichowska Oliwia

 

III

Kozłowska Anna

 

 

 

 

Zieliński Wojciech

 

III

Burzyńska Iwona

2

Konkurs plastyczny „Najpiękniejsza ozdoba Bożonarodzeniowa”

2019

szkolny

Dudek Karol

 

I

Solecka Alicja

 

 

 

 

Lichowska Oliwia

 

I

Kozłowska Anna

 

 

 

 

Smolarek Blanka

 

III

Solecka Alicja

 

 

 

 

Bors Natalia

 

IV

Dudzińska Maria

 

 

 

 

Oraczewska Maja

 

IV

Solecka Alicja

 

 

 

 

Senator Jakub

 

IV

Królikowska Anna

 

 

 

 

Stępiński Dominik

 

V

Solecka Alicja

 

 

 

 

Gmaj Mateusz

 

VI

Burzyńska Iwona

 

 

 

 

Kucharczyk Piotr

 

VI

Burzyńska Iwona

 

 

 

 

Dudek Maria

 

VII

Królikowska Anna

 

 

 

 

Bitner Nikola

 

VII

Burzyńska Iwona

 

 

 

 

Bitner Patryk

 

VIII

Królikowska Anna

 

 

 

 

Gwardiak Kacper

 

IX

Dudzińska Maria

 

 

 

 

Burzyńska Alicja

 

IX

Królikowska Anna

 

 

 

 

Tur Zofia

 

X

Solecka Alicja

3

Konkurs plastyczny „Światowy Dzień Pluszowego Misia”

2019

szkolny

Woś Jan

1 SP

I

Lipiec Anna

4

Konkurs plastyczny „Bezpieczni na drodze”

2019

szkolny

Bogacki Filip

 

I

Lipiec Romana

 

 

 

 

Bednarski Bartłomiej

 

II

Lipiec Romana

 

 

 

 

Lipiec Gabriela

 

III

Chaberska Żaneta

5

Konkurs plastyczny „Portret Mikołaja”

2019

szkolny

Wrzesiński Adam

 

I

Lipiec Romana

 

 

 

 

Szulczyk Katarzyna

 

II

Lipiec Romana

 

 

 

 

Wrona Amelia

 

III

Lipiec Romana

6

Konkurs plastyczny „Najpiękniejsza Ozdoba Bożonarodzeniowa”

2019

szkolny

Lichowska Dominika

 

I

Lipiec Anna

 

 

 

 

Kowalczyk Julia

 

II

Lipiec Anna

 

 

 

 

Bors Natalia

 

IV

Dudzińska Maria

 

 

 

 

Gawot Tomasz

 

V

Lipiec Anna

 

 

 

 

Kucharczyk Aleksandra

 

VIII

Dudzińska Maria

 

 

 

 

Gwardiak Kacper

 

IX

Dudzińska Maria

 

 

 

 

Andryka Gabriel

 

wyróżnienie

Lipiec Anna

 

 

 

 

Gawryś Michał

 

wyróżnienie

Lipiec Anna

7

Konkurs literacko-plastyczny z okazji Tygodnia Zakazanych Książek

2019

szkolny

Duszyńska Anastazja

4 SP

II

Kuźma Mariola

Wilewska-Sobczyk Ilona

 

 

 

 

Stępniewska Amelia

5 SP

I

Wilewska-Sobczyk Ilona

 

 

 

 

Banasiewicz Maja

5 SP

I

Wilewska-Sobczyk Ilona

 

 

 

 

Kistnen Grace

5 SP

I

Wilewska-Sobczyk Ilona

8

Konkurs plastyczny „Światowy Dzień Pluszowego Misia”

2019

szkolny

Lichowska Natalia

5 SP

III

Kuźma Mariola

9

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

2019

gminny

Muranowicz Filip

5 SP

II

Dudziński Janusz

10

Konkurs literacki „Strofy o Ojczyźnie”

2019

szkolny

Dudziński Igor

 

I

Frączak-Bartuszek Katarzyna,

Kotlarz Beata,

Haraśna Anna

 

 

 

 

Małek Szymon

 

II

Frączak-Bartuszek Katarzyna,

Kotlarz Beata,

Haraśna Anna

 

 

 

 

 

Górska Zuzanna

 

III

Frączak-Bartuszek Katarzyna,

Kotlarz Beata,

Haraśna Anna

11

Konkurs plastyczny „Światowy Dzień Pluszowego Misia”

2019

szkolny

Pajewska Kaja

8 SP

I

Wilewska-Sobczyk Ilona

 

 

 

 

Dawidowska Róża

 

II

Wilewska-Sobczyk Ilona

12

Konkurs plastyczny „Śnieżynka”

2019

gminny

Pajewska Kaja

8 SP

I

Koperska Mirosława

13

Powiatowe Biegi Przełąjowe w Nowym Mieście nad Pilicą

2019

 

Załucka Olga

 

IV

Oziemska Wioletta

 

 

 

 

Brodzik Karol

 

V

Oziemska Wioletta

14

Mikołajkowy Turniej w Piłkę Nożną

2019

gminny

Muranowicz Filip

5 SP

II

Dudziński Janusz

 

 

 

 

Brodzik Karol

6 SP

II

Dudziński Janusz

 

 

 

 

Gałkowski Igor

6 SP

II

Dudziński Janusz

 

 

 

 

Janicki Aleksander

6 SP

II

Dudziński Janusz

 

 

 

 

Senator Cezary

6 SP

II

Dudziński Janusz

 

 

 

 

Pacholczak Maciej

8 SP

III

Pajewski Paweł

 

 

 

 

Szulczyk Marcin

8 SP

III

Pajewski Paweł

 

 

 

 

Litwin Kamil

7 SP

III

Pajewski Paweł

 

 

 

 

Oziemski Mikołaj

8 SP

III

Pajewski Paweł

 

 

 

 

Rupiński Karol

8 SP

III

Pajewski Paweł

 

 

 

 

 

 

 

 

15

Konkurs literacko-plastyczny z okazji Tygodnia Zakazanych Książek

2019

szkolny

Stępniewska Amelia

5 SP

I

Kotlarz Beata,

Frączak-Bartuszek Katarzyna,

Wilewska-Sobczyk Ilona

 

 

 

 

Banasiewicz Maja

5 SP

I

Kotlarz Beata,

Frączak-Bartuszek Katarzyna,

Wilewska-Sobczyk Ilona

 

 

 

 

Kistnen Grace

5 SP

I

Kotlarz Beata,

Frączak-Bartuszek Katarzyna,

Wilewska-Sobczyk Ilona

 

 

 

 

Duszyńska Anastazja

4 SP

II

 

 

 

 

 

Kowalska Karolina

6 SP

III

Kotlarz Beata,

Frączak-Bartuszek Katarzyna,

Wilewska-Sobczyk Ilona

 

 

 

 

Górska Zuzanna

6 SP

III

Kotlarz Beata,

Frączak-Bartuszek Katarzyna,

Wilewska-Sobczyk Ilona

 

 

 

 

Utzig Weronika

6 SP

III

Kotlarz Beata,

Frączak-Bartuszek Katarzyna,

Wilewska-Sobczyk Ilona

16

„Olimpiada wiedzy o mediach”

2019

wojewódzki

Smolaga Luiza

1 LO

 

Kotlarz Beata

 

17

„Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych”

2019

powiatowy

Smolaga Luiza

1 LO

udział

Łagoda Agnieszka

 

 

 

 

Latoszek Mateusz

1 LO

udział

Łagoda Agnieszka

 

 

 

 

Cechmański Kacper

1 LO

udział

Łagoda Agnieszka

 

 

 

 

Ziółek Damian

1 LO

udział

Łagoda Agnieszka

 

 

 

 

Siedlecki Łukasz

1 LO

udział

Łagoda Agnieszka

 

 

 

 

 

Jakubowska Ewelina

1 LO

udział

Łagoda Agnieszka

 

 

 

 

Budzik Patrycja

1 LO

udział

Łagoda Agnieszka

 

 

 

 

Kowalczyk Gabriela

1 LO

udział

Łagoda Agnieszka

Załucka Natalia

 

 

 

 

Sułek Michał

1 LO

udział

Łagoda Agnieszka

Załucka Natalia

 

 

 

 

Rak Jakub

1 LO

udział

Łagoda Agnieszka

Załucka Natalia

 

 

 

 

Weber Jakub

1 LO

udział

Łagoda Agnieszka

Załucka Natalia

 

 

 

 

Cupryjak Magdalena

1 LO

udział

Łagoda Agnieszka

Załucka Natalia

 

 

 

 

Szewczyk Alicja

1 LO

udział

Łagoda Agnieszka

Załucka Natalia

 

 

 

 

Kunicka Karolina

1 LO

udział

Łagoda Agnieszka

Załucka Natalia

 

 

 

 

Kosatka Maria

1 LO

udział

Łagoda Agnieszka

Załucka Natalia

 

 

 

 

Załęcki Dawid

1 LO

udział

Łagoda Agnieszka

Załucka Natalia

 

 

 

 

Lipiec Adrian

1 LO

udział

Łagoda Agnieszka

Załucka Natalia

 

 

 

 

 

Stępniak Wojciech

1 LO

udział

Łagoda Agnieszka

Załucka Natalia

 

 

 

 

Lasota Kamil

1 LO

udział

Łagoda Agnieszka

Załucka Natalia

 

 

 

 

Kwapis Jan

1 LO

I (etap szkolny), awans do finału

Łagoda Agnieszka

Załucka Natalia

 

 

 

 

Chmielewska Olga

1 LO

udział

Łagoda Agnieszka

Załucka Natalia

 

 

 

 

Chmielewska Julia

1 LO

udział

Łagoda Agnieszka

Załucka Natalia

 

 

 

 

Kaźmierska Julia

1 LO

udział

Łagoda Agnieszka

Załucka Natalia

 

 

 

 

 

Sułek Anna

2 LO

III (etap szkolny), awans do finału

Łagoda Agnieszka

Załucka Natalia

 

 

 

szkolny

Kołacz Jakub

3 LO

udział

Łagoda Agnieszka

Załucka Natalia

 

 

 

 

Pacholik Adam

3 LO

udział

Łagoda Agnieszka

Załucka Natalia

 

 

 

 

Szafrański

3 LO

udział

Łagoda Agnieszka

Załucka Natalia

18

Konkurs chemiczny „Pingwin”

2019

ogólnopolski

Siedlecki Łukasz

1 LO

udział

Kowalski Paweł

 

 

 

 

Rak Jakub

1 LO

udział

Kowalski Paweł

 

 

 

 

Szewczyk Alicja

1 LO

udział

Kowalski Paweł

 

 

 

 

Kunicka Karolina

1 LO

udział

Kowalski Paweł

 

 

 

 

Kosatka Maria

1 LO

udział

Kowalski Paweł

 

 

 

 

Stępniak Wojciech

1 LO

wyróżnienie

IX miejsce

Kowalski Paweł

 

 

 

 

Lipiec Adrian

1 LO

udział

Kowalski Paweł

 

 

 

 

Kaźmierska Julia

1 LO

udział

Kowalski Paweł

 

 

 

 

Sułek Anna

2 LO

udział

Kowalski Paweł

 

 

 

 

Sułek Aleksandra

2 LO

udział

Kowalski Paweł

 

 

 

 

Kosacz Wiktoria

2 LO

udział

Kowalski Paweł

 

 

 

 

Jagielińska Marta

2 LO

udział

Kowalski Paweł

 

 

 

 

Kosatka Zofia

2 LO

udział

Kowalski Paweł

 

 

 

 

 

 

 

 

19

Konkurs plastyczny „Światowy Dzień Pluszowego Misia”

2019

szkolny

Sikorska Weronika

1 LO

udział

Wilewska-Sobczyk Ilona

 

 

 

 

Kaźmierska Julia

1 LO

udział

Wilewska-Sobczyk Ilona

20

Konkurs literacki „Strofy o Ojczyźnie”

2019

szkolny

Kosatka Maria

1 LO

I

Frączak-Bartuszek Katarzyna,

Kotlarz Beata,

Haraśna Anna

 

 

 

 

Kołacz Jakub

3 LO

 

Frączak-Bartuszek Katarzyna,

Kotlarz Beata,

Haraśna Anna

 

 

 

 

Zawalich Aleksandra

3 LO

 

 

 

 

 

Onuczyński Bartosz

3 LO

 

 

 

 

 

Ogieniewski Patryk

3 LO

 

 

 

 

 

Szymańska Natalia

3 LO

 

 

 

 

 

Stańczyk Jakub

3 LO

 

 

 

 

 

Prykiel Weronika

3 LO

 

 

 

 

 

 

Iwanicka Weronika

3 LO

 

 

 

 

 

 

Jackowska Natalia

3 LO

 

 

 

 

 

 

Wojciechowska Daria

3 LO

 

 

 

 

 

 

Wojciechowska Dominika

3 LO

 

 

 

 

 

 

Podkowińska Wiktoria

3 LO

 

 

 

 

 

 

Jóźwiak Karol

3 LO

 

 

21

„Olimpiada wiedzy o żywieniu i żywności”

2019

ogólnopolski

Kostka Zofia

2 LO

II etap

Andryka-Dudek Paulina

 

 

 

 

Kurcińska Karolina

3 LO

 

Andryka-Dudek Paulina

 

 

 

 

Senator Agata

3 LO

 

Andryka-Dudek Paulina

22

Wirtualny Festiwal „Tydzień Edukacji Globalnej”

2019

ogólnopolski

Kosacz Wiktoria

2 LO

udział

Andryka-Dudek Paulina

 

 

 

 

Sułek Aleksandra

2 LO

udział

Andryka-Dudek Paulina

 

 

 

 

Kosatka Zofia

2 LO

udział

Andryka-Dudek Paulina

 

 

 

 

Sułek Anna

2 LO

udział

Andryka-Dudek Paulina

 

 

 

 

Jagielińska Marta

2 LO

udział

Andryka-Dudek Paulina

 

 

 

 

 

 

 

 

23

Konkurs literacki „Tydzień Zakazanych Książek”

2019

szkolny

Senator Agata

3 LO

udział

Kotlarz Beata,

Frączak-Bartuszek Katarzyna,

Wilewska-Sobczyk Ilona

 

 

 

 

 

 

 

 

24

Konkurs „Rozpoznaj nauczyciela”

2019

 

 

 

 

 

25

Olimpiada „Wiedza o mediach”

2019

wojewódzki

Frydrykiewicz Dawid

3 LO

 

 

26

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI

2019

ogólnopolski

Stępniak Wojciech

1LO

8 miejsce
w Polsce

Paweł Kowalski

Frasoński  Antoni

7 SP

udział

Szewczyk Alicja

1LO

udział

Rak Jakub

1LO

udział

Ciepieniak Karol

8 SP

udział

Sułek Anna

2 LO

udział

Kosatka Zofia

2 LO

udział

Jagielińska Marta

2 LO

udział

 
Skip to content