Wykaz kadry pedagogicznej w roku szkolnym 2019/2020

 

NAZWISKO

Imię

Nauczany przedmiot

TABOR

Małgorzata

Dyrektor ZSO
Biologia

TOMALA-KUJAT

Urszula

Z-ca Dyrektora ZSO
Pedagog
Wychowanie do życia w rodzinie

PAJEWSKI

Paweł

Z-ca Dyrektora ZSO
Wychowanie fizyczne
Edukacja dla bezpieczeństwa

ANDRYKA-DUDEK

Paulina

Biologia

BEKAS

Sylwia

Edukacja wczesnoszkolna
Język angielski

BURZYŃSKA

Iwona

Edukacja przedszkolna

CEBULA

Agnieszka

Matematyka

CHABERSKA

Żaneta

Edukacja wczesnoszkolna
Język angielski

DUDZIŃSKA

Maria

Edukacja wczesnoszkolna

DUDZIŃSKI

Janusz

Wychowanie fizyczne

FRASOŃSKA

Anna

Biologia
Chemia
Informatyka

FRĄCZAK-BARTUSZEK

Katarzyna

Język polski

HARAŚNA

Anna

Historia
Wiedza o społeczeństwie

JAKUBIAK

Aleksandra

Język rosyjski

JANICKA

Dagmara

Wychowanie fizyczne

JANICKA

Sylwia

Język polski

Bibliotekoznawstwo i informacja naukowa

JAROS

Jacek

Psycholog

JAWORSKA

Ewa

Biblioteka

KŁUJSZO-JUŚCIKOWSKA

Agnieszka

Świetlica
Pedagog

KOCIOŁCZYK

Urszula

Język niemiecki

KOPERSKA

Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna

KOPERSKA

Mirosława

Język polski
Historia

ks. KORZENIOWSKI

Marcin

Religia

KOSATKA

Lidia

Geografia
Przedsiębiorczość
Przyroda

KOTLARZ

Beata

Język polski
Zajęcia techniczne

KOWALSKI

Paweł

Język angielski
Chemia

KOZŁOWSKA

Anna

Edukacja wczesnoszkolna

KRÓLIKOWSKA

Anna

Wychowanie przedszkolne
Edukacja wczesnoszkolna

KRYNICKA

Dorota

Matematyka

KUŹMA

Mariola

Muzyka
Plastyka
Wiedza o kulturze
Zajęcia artystyczne

LIPIEC

Anna

Edukacja wczesnoszkolna

LIPIEC

Romana

Edukacja wczesnoszkolna
Przyroda
Oligofrenopedagogika

LENART

Maria

Biblioteka

LEWANDOWSKA-GÓRECKA

Karolina

Język angielski

ŁAGODA

Agnieszka

Język angielski

ŁUKASZCZYK

Anna

Język polski

MAJEWSKA

Martyna

Wychowanie przedszkolne

MYDŁOWSKA

Edyta

Język rosyjski

OMEN-WRZESIŃSKA

Aldona

Informatyka
Fizyka
Edukacja dla bezpieczeństwa
Zajęcia techniczne

OZIEMSKA

Wioletta

Wychowanie fizyczne

PAJEWSKA

Iwona

Wychowanie fizyczne

PRZYDATEK

Barbara

Edukacja wczesnoszkolna

RAUCH

Hubert

Fizyka i astronomia

REK

Jolanta

Logopeda

ROŻEK

Agnieszka

Nauczyciel wspomagający

SAŃPRUCH

Edyta

Geografia

SAWICKI

Bogdan

Fizyka i astronomia
Matematyka
Informatyka

SOLECKA

Alicja

Edukacja przedszkolna

ŚCISŁOWSKA

Ewa

Język polski
Edukacja dla bezpieczeństwa

TOMCZYK

Jolanta

Matematyka

WILEWSKA-SOBCZYK

Ilona

Biblioteka

WOŹNICA

Anna

Religia

ZAŁUCKA

Natalia

Język angielski