TYGODNIOWY HARMONOGRAM KONSULTACJI

DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

na rok szkolny 2021/2022 (praca stacjonarna)

lp.

imię i nazwisko nauczyciela

termin konsultacji

dla uczniów

dla rodziców

1

MAŁGORZATA TABOR

wtorek  8:00-9:00

poniedziałek  14:00-15:00

2

URSZULA TOMALA-KUJAT

wtorek   8.30-9.30

wtorek  14.00-15.00

3

PAULINA ANDRYKA-DUDEK

środa   11.30-12.30

wtorek  10.00-11.00

4

EWA BLUS

środa   11.30-12.30

środa  11.30-12.30

5

AGNIESZKA CEBULA

czwartek  15.30-16.15

poniedziałek  12:30-13:30

6

MARIA DUDZIŃSKA

piątek 11.30-12.15

piątek  10.45-11.30

7

JANUSZ DUDZIŃSKI

środa 12.50-13.35

czwartek  12.50-13.35

8

KATARZYNA FRĄCZAK-BARTUSZEK

piątek  11.45-12.45

czwartek   12.50-13.50

9

ANNA HARAŚNA

środa 15.30-16.15

piątek  10.45-11.30

10

DAGMARA JANICKA

środa  11.45-12.30

wtorek  11.45-12.30

11

SYLWIA JANICKA

wtorek  13.45-14.30

wtorek  13.00-13.45

12

EWA JAWORSKA

poniedziałek  12.30-13.15

czwartek  8.00-8.45

13

AGNIESZKA KŁUJSZO-JUŚCIKOWSKA

———————————

poniedziałek  14:10-14:50

14

URSZULA KOCIOŁCZYK

czwartek  7.30-8.00

czwartek  10.35-11.05

15

KATARZYNA KOPERSKA

czwartek  9.00-10.00

wtorek  12.00-13.00

16

MIROSŁAWA KOPERSKA

środa  10.45-11.30

czwartek  10.45-11.30

17

ks. MARCIN KORZENIOWSKI

środa  12.50-13.35

środa  12.50-13.35

18

LIDIA KOSATKA

wtorek  9:50-10.35

wtorek  15.30-16.15

19

BEATA KOTLARZ

środa  14.40-15.25

poniedziałek  10.45-11.30

20

PAWEŁ KOWALSKI

czwartek  10.35-11.30

wtorek  10.45-11.30

21

DOROTA KRYNICKA

wtorek  8.55-10.40

piątek  8.55—9.40

22

MARIOLA KUŹMA

poniedziałek  9.50-10.35

piątek  11.45-12.30

23

ANNA LIPIEC

środa  7.00-8.00

poniedziałek  13.50-14.50

24

ROMANA LIPIEC

środa  7.00-8.00

czwartek  7.00-8.00

25

KAROLINA LEWANDOWSKA-GÓRECKA

poniedziałek  10.45-11.30

wtorek  10.45-11.30

26

AGNIESZKA ŁAGODA

wtorek  14.40-15.25

wtorek  12.50-13.35

27

ANNA ŁUKASZCZYK

wtorek 13.35-14.20

wtorek   10.45-11.30

28

ARTUR MOLENDA

poniedziałek  13.50-14.15

poniedziałek  11.45-12.10

29

EDYTA MYDŁOWSKA

poniedziałek  7.00-7.45

wtorek  11.45-12.30

30

ALDONA OMEN-WRZESIŃSKA

wtorek  10.45-11.30

poniedziałek  9.50-10.35

31

WIOLETTA OZIEMSKA

środa  10.45-11.30

poniedziałek  9.50-10.35

32

IWONA PAJEWSKA

czwartek  11.45-12.30

wtorek  11.30-12.15

33

PATRYCJA PODSIADLIK

środa 12.00-13.00

środa  9.00-10.00

34

EWA ŚCISŁOWSKA

piątek  10.45-11.30

środa  14.40-15.25

35

ANNA WOŹNICA

piątek   11.45-12.30

wtorek  14.40-15.25

36

NATALIA ZAŁUCKA

środa  9.50-10.35

środa  13.50-14.35

37

KRYSTIAN SOBECHOWICZ

———————————