You are currently viewing Ślubowanie klasy pierwszej liceum

Ślubowanie klasy pierwszej liceum

25 października uczniowie klasy I AB złożyli uroczyste ślubowanie. Od tej chwili stali się pełnoprawnymi członkami społeczności Publicznego Liceum Ogólnokształcącego w Mogielnicy.

     Przedstawiciele klas drugich przekazali pierwszoklasistom wiele ciekawych informacji na temat naszej szkoły i jej wieloletniej tradycji. Zapoznali ich także z sylwetką Jana Kilińskiego – patrona ZSO.

     Bohaterowie dnia zaprezentowali krótki program artystyczny. Obiecali, że dobrze wykorzystają czas spędzony w szkole średniej.

     Pani dyrektor Małgorzata Tabor zwróciła uwagę na możliwości, jakie młodemu człowiekowi daje wykształcenie. Dodała także, że przyszłość uczniów zależy przede wszystkim od nich samych. Dyrektor, wychowawca, nauczyciele będą ich zawsze wspierać na drodze ku dojrzałości.

     Wierzymy, że nasi nowi koledzy szybko się u nas zadomowią, nawiążą przyjaźnie, zdobędą cenne doświadczenia. Życzymy powodzenia!