Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Grójcu informuje

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Grójcu informuje, że w okresie zamknięcia szkół i placówek oświatowych poradnia nie przyjmuje w swojej siedzibie klientów. Specjaliści poradni pracują zdalnie udzielając informacji, porad i konsultacji. Wszystkie chętne osoby tj. dzieci, rodzice i nauczyciele mogą skorzystać z takiej pomocy. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu poradni 486642356 w godzinach 8-15 lub przez adres email pppgrojec@grojec.plProsimy o podanie numeru telefonu lub adresu maila do kontaktu. Odpowiedni specjalista skontaktuje się i udzieli pomocy. Rodzice dzieci uczestniczących w zajęciach terapeutycznych w poradni oraz młodzież prosimy o kontaktowanie się ze swoimi terapeutami. Po otwarciu szkół poradnia będzie kontaktować się z osobami w sprawie terminów badań w pierwszej kolejności dla dzieci z orzeczeniami i dzieci, które mają być badane pod kątem gotowości szkolnej”.