Oferta zajęć edukacyjnych i sportowych dla uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących w czasie ferii zimowych 2020

Oferta zajęć edukacyjnych i sportowych dla uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących w czasie ferii zimowych 2020

Oferta zajęć edukacyjnych i sportowych dla uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących w czasie ferii zimowych 2020

SZKOŁA PODSTAWOWA 

 

Lp.

Rodzaj zajęć

Data

 

godzina

Dla klas

Prowadząca/y

 

1

 

Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

 

08.02.2020 r.

1000 – 1200

4-8

Agnieszka

Kłujszo-Juścikowska

 

2

 

Zajęcia koła plastycznego

 

10.02.2020 r.

900 – 1100

1-3

Romana Lipiec

 

3

 

Próbny egzamin

– język angielski

 

10.02.2020 r.

900 – 1100

8

Agnieszka Łagoda

 

 

4

 

Przygotowanie do egzaminu

– matematyka

 

10.02.2020 r.

1100 – 1300

8

Dorota Krynicka

 

 

5

W sprawie konkursu o zdrowym stylu życia

10.02.2020 r.

1300 – 1500

6 i 8

Paulina

Andryka-Dudek

 

 

6

 

Przygotowanie do egzaminu

– język polski

 

11.02.2020 r.

1300 – 1500

8

Mirosława Koperska

 

7

 

Zajęcia praktyczno-techniczne

– masa solna

 

11.02.2020 r.

900 – 1100

1-3

Anna Lipiec

 

 

8

 

Zajęcia wyrównawcze

– język polski

11.02.2020 r.

1000 – 1200

5

Ewa Ścisłowska

 

9

 

 

Zajęcia kaligraficzne

 

12.02.2020 r.

900 – 1100

1-3

Maria Dudzińska

 

10

 

Zajęcia dla przedszkolaków

– ferie zimowe z Panem Bogiem

12.02.2020 r.

900 – 1100

P

Anna Woźnica

 

11

 

 

Zajęcia matematyczne

 

19.02.2020 r.

1000 – 1200

1-3

Żaneta Chaberska

12

Ciekawostki Informatyczne

Zacznij kodować

10.02.2020

900 – 1100

4-8

Aldona Omen-Wrzesińska

 

LICEUM

Lp.

Rodzaj zajęć

Data

godzina

Dla klas

Prowadząca/y

 

1

 

Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

08.02.2020 r.

1000 – 1200

I – III

Agnieszka

Kłujszo-Juścikowska

 

2

 

Matura próbna

– język rosyjski

 

10.02.2020 r.

900 – 1100

III

Edyta Mydłowska

 

3

 

Matura próbna

– geografia

 

10.02.2020 r.

900 – 1200

III A, B

Lidia Kosatka

 

 

4

 

 

Matura próbna

– język niemiecki

(p.r.)

 

10.02.2020 r.

900 – 1200

III

Urszula Kociołczyk

 

5

 

Matura próbna

– język angielski

(p.p. lub p.r.)

 

10.02.2020 r.

1200 – 1430

III

Agnieszka Łagoda,

Karolina Lewandowska-Górecka

 

 

6

 

Matura próbna

– język polski

(p.r.)

 

11.02.2020 r.

900 – 1200

III

Katarzyna

Frączak-Bartuszek,

Beata Kotlarz

 

 

  7

 

Matura próbna

– chemia

 

11.02.2020 r.

1230 – 1530

III C

Paweł Kowalski

8

 

Matura próbna

– język polski

(ustna)

 

12.02.2020 r.

900 – 1400

III

Beata Kotlarz,

Katarzyna

Frączak-Bartuszek

9

 

Matura próbna

– biologia

(p.r.)

 

17.02.2020 r.

900 – 1200

III C

Paulina

Andryka-Dudek

10

 

Matura próbna

– historia

 

18.02.2020 r.

900 – 1200

III

Anna Haraśna

 

Zajęcia sportowe

Lp.

Rodzaj zajęć

Data

 

godzina

Dla klas

Prowadząca/y

 

1.

Zajęcia rekreacyjne

11.02.2020 r.

1000-1200

4-8 SP

Wioletta Oziemska

 

2.

Zajęcia rekreacyjne

14.02.2020 r.

1000-1200

1-3 SP

Wioletta Oziemska

 

3.

 

 

Piłka siatkowa

 

14.02.2020 r.

1800

Liceum

Paweł Pajewski

Iwona Pajewska

 

4.

 

Turniej tenisa stołowego

18.02.2020 r.

1000

SP i LO

Janusz Dudziński

 

5.

 

Zajęcia rekreacyjne

19.02.2020 r.

1000-1200

4-8 SP

Dagmara Janicka

 

6.

 

 

Piłka siatkowa

 

21.02.2020 r.

1800

Liceum

Paweł Pajewski

Iwona Pajewska

 L